"hayat" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

harry potter ve felsefe taşı (1) sevilen (2) mavi saçlı kız (1) kaliteli (2) roman - bilimkurgu - fantastik (1) sanatçı biyografisi (2) yanardağın altında (1) lord of the rings (1) bağımsız çizgi roman (1) hayatımın anlamı (1) çocuk kitapları (1) nuzul (1) gemi (1) nadir (1) saatleri ayarlama enstitüsü (1) ödül (1) isim (2) kürk mantolu madonna. (1) kedi hikayeleri (1) müze (1) atıştırmalıklar (1) çocuk kitabı (1) hgdr (1) mimarlıki (1) kurabiye (1) mülksüzler (1) uzun hikaye (1) hikaye (6) bilinmeyen (1) mushaf (1) korkutucu (1) sovyet (1) en beğenilen kitaplar (1) odysseia (1) discworld (1) beat kuşağı (1) ulysses (1) sayfa (1) stephen king (1) az (1) bolşevik devrimi (1) ricardo reis'in öldüğü yıl (1) tatlı bela (1) beslenme (2) katre (1) korkunç (1) türk roman (1) bilim kurgu (5) genel ilgi (1) para-psikoloji (1)