"hayat" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

otobiyografi (2) vampir (1) romantik (1) bereketli topraklar üzerinde (1) meal (1) arkeoloji ve sanat tarihi (1) 1001 (1) sürükleyici (1) eğlence (1) gerilim (4) ulu hakan (1) sürükleyici romanlar (1) psikoterapist (1) piraye (2) şiir (çeviri) (1) çanakkale (1) para-psikoloji (1) iz taşıyan kitaplar (1) fadime uslu (1) küçük mucizeler dükkanı ve daha kutuphanemde yer alan diğer kitaplar (1) 20. yüzyıl (1) şiir (yerli) (1) toplumsal cinsiyet (2) batı felsefesi (1) fransız balkon (1) süründüren kitaplar :s (1) atıştırmalıklar (1) tavsiye (2) cemal süreya (1) hazırlık kitabı (1) roman (23) tutunamayanlar (1) bilim kurg (1) muzaffer şen (1) tatlı bela (1) ince (2) türk romanı (1) anna karenina (1) düşündüren (1) kısa hikaye (3) sinema (2) ingiliz edebiyatı-klasikler (1) od (1) işçi sınıfı (1) benzeyen (1) ricardo reis'in öldüğü yıl (1) hayvan çiftliği (1) son otobüs (1) yolculukta okunması gereken kitaplar (1) polisiye-aşk-macera (1)