"hayat" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

roman (23) mimarlıki (1) felsefe (9) ramazan (1) kıpkısa öykü (2) siyaset kuramı (1) küçük mucizeler dükkanı (1) orta asya türk tarihi (1) rus edebiyatı (2) amat (1) sayfa (1) gizem (1) güldüren (1) ishak (1) tatlı (1) çorba (1) faruk ulay (1) çocuk kitapları (1) düşündüren (1) senden önce ben (1) cocuk (1) az (1) oku (2) kültür tarihi (1) beat kuşağı (1) sanatçı biyografisi (2) kanbağı (1) diyalektik (1) kedili kitaplar (1) son hükümdar (1) anı-günlük-mektup (1) toplumsal cinsiyet (2) kültür (2) vampir (1) ölümü düşünmek (1) türk tarihi (1) sanat felsefesi (1) romantik-komedi (1) hukuk (3) alevilik (1) küçük mucizeler dükkanı ve daha kutuphanemde yer alan diğer kitaplar (1) öykü (6) gerçek (1) nuzul (1) margret weis (1) listem (1) ihsan oktay anar (1) kült (1) hukuk ve edebiyat (1) sürükleyici romanlar (1)