"hayat" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

ekonomi politik (1) orta asya türk tarihi (1) polisiye öyküler (1) selma ve gölgesi (2) yolculuk (2) bin dokuz yüz seksen dört (1) soner yalçın (1) lise ve dengi (1) savaş romanı (1) kitap kapağı (1) beslenme (2) şiir (yerli) (1) fantastik yazar (1) yanardağın altında (1) güldüren (1) kadın sorunu-feminizm (1) listem (1) yayın (1) kitap (15) çok satar (1) öteki kraliçe (1) mitoloji (1) genel ilgi (1) macera-gerilim-polisiye (3) ekonomi/iktisat (1) sosyal bilimler (1) saatleri ayarlama enstitüsü (1) seyehatname (1) iz taşıyan kitaplar (1) psikyati (1) şair (2) genel kültür (1) yağmurdan sonra (1) martin eden (1) sürükleyici (1) suç (3) gezi (1) trajedi (1) miss marple (1) popüler bilim (3) yerli roman (1) ecinniler (1) kahraman (1) selçuklu (1) anna karenina (1) yine (1) celil oker pınar kür (1) ceza (1) hayranıyımmm (1) fantastik roman (4)