"hayat" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

psikoloji (5) felsefenin tesellisi (1) tarihi roman (2) silinmiş (1) ad (1) hayatımın anlamı (1) don quijote (1) barbarları beklerken (1) aynı isimli (1) beatrice: kötü tohum (1) gezi kitapları (1) aynı yıldızın altında (1) babil (1) orta asya türk tarihi (1) hoş (1) atıştırmalıklar (1) hep seni bekledim (1) mahkum prenses (1) kitab-ül hiyel (1) comics (1) garip (1) aşk macera (1) yitik ülke yayınları (1) paul auster (1) 2012 (2) bilinmeyen (1) mit (1) ulysses (1) çizgi roman (1) kürk mantolu madonna. (1) yağmurdan sonra (1) en çok satanlar (1) türkçe roman (1) mutlaka (1) türk tarihi (1) yaşam kullanma kılavuzu (1) göz ardı edilmiş (1) anlatı (1) eğlence (1) ateş güneş ve ada (1) aynı adlı (1) çağdaş roman (2) çocuk edebiyatı (1) bereketli topraklar üzerinde (1) aforizmalar (1) az (1) tess gerritsen (1) hgdr (1) gerilim (4) kadın sorunu-feminizm (1)