"hayat" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

bin muhteşem güneş (3) sürükleyici kitaplar (3) deniz (1) çocuk (1) kitapkurdu (1) okuma (3) obsidiyen (1) hoş (1) türk dış politikası (1) siyaset bilimi (1) mimarlık (1) devrim (1) nietzsche ağladığında (1) sanat felsefesi (1) favoriler (1) yargısız infaz (1) sanat (2) saatleri ayarlama enstitüsü (1) türk klasikleri (2) pulitzer (1) boleyn kızı (2) kitap kapağı (1) astronomi (1) vahy (1) tess gerritsen (1) romanlar (1) benzeyen (1) rus edebiyatı (2) sevilen (2) evrimsel biyoloji (1) bereketli topraklar üzerinde (1) savaş romanı (1) aynı (1) yitik ülke yayınları (1) poirot (1) açlık oyunları (2) tolkien (1) şiir (4) dram (3) sünni (1) hayatın anlamı (2) liste (1) cocuk edebiyatı (1) hukuk ve edebiyat (1) insan ve toplum (1) einstein (1) şairler (1) sofra (1) toplu şiirler (1) 20. yüzyıl (1)