"çocuk" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

ulysses (1) roman - bilimkurgu - fantastik (1) siyaset (2) gezi kitapları (1) beyoğlu rapsodisi (1) bin muhteşem güneş (3) bilimkurgu öyküler (1) seri (3) zaman bulutları (1) deneme-inceleme (3) resim (1) bestseller (1) 9 puan üstü kitaplar (1) cocuk edebiyatı (1) türk (2) deniz (1) patasana (1) katre (1) hayatımın anlamı (1) fısıltı (1) kurabiye (1) felsefenin tesellisi (1) istanbul (1) alevilik (1) tolkien (1) yerli roman (1) pedro paramo (1) kültür felsefesi (1) ödüllü kitaplar (1) eğitim kitabı (1) 2 (1) en beğenilen kitaplar (1) akıcı (1) dilbilim (1) son hükümdar (1) kürk mantolu madonna. (1) bir gün (2) franz (1) tarihsel (1) en iyi (5) tasavvuf (1) klasik (4) gölgesizler (1) en iyiler (1) 1001 (1) aşkın sanal halleri (1) astronomi (1) fumetto (1) beni aşka inandır (1) işçi sınıfı (1)