"çocuk" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

beni seç (1) ağlatan kitaplar (1) ilyada (1) mustafa kutlu (1) körleşme (1) roman - bilimkurgu - fantastik (1) kısa hikaye (3) fantastik kurgu (3) binbir gece masalları (1) beslenme (2) edebiyat > polisiye (1) pala (1) yavuz bahadıroğlu (1) okuma (3) şeker portakalı (2) sefiller (1) pulitzer ödülü (1) akıcı üslup (1) medeniyet (1) savaş romanı (1) anı (1) ecinniler (1) siyaset bilimi (1) macera (4) felsefe tarihi (2) senden önce ben (1) vahy (1) mutlaka (1) psikoterapist (1) dgfsjetuetj (1) faruk ulay (1) mart menekşeleri (1) katre (1) hayatın anlamı (1) 9 puan üstü kitaplar (1) yol (1) kapak (3) cemal süreya (1) terry pratchett (1) siyasal düşünce (1) yemek (1) deliliğe övgü (1) 20. yüzyıl (1) yeni kitaplar (1) bütün şiirler (1) macera-gerilim-polisiye (3) ahmet coşkun (1) ihsan oktay anar (1) tıp (1) dünya devrimler tarihi (1)