"çocuk" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

soner yalçın (1) katre (1) mit (1) açlık oyunları (2) etki. (1) popüler (1) küçük mucizeler dükkanı ve daha kutuphanemde yer alan diğer kitaplar (1) bu yıl (1) edebiyat > şiir (yerli) (1) anna karenina (1) mahkum prenses (1) kitabı kapağından tanıyanlar (1) nar ağacı (1) ressam (1) ilginç (1) jane austen (1) genel ilgi (1) yarım bıraktım (1) fizik (1) dünya edebiyatı (4) gemi (1) mimarlık (1) istanbul (1) gezi kitapları (1) liste (1) genel kültür (1) politik (1) devrimler (1) kızıl kraliçe (1) şiirler (1) kısa öykü (3) sağlık (3) suç ve ceza (3) düşündüren (1) kürk mantolu madonna. (1) bulantı (1) bütün şiirler (1) işçi sınıfı (1) aynı isimli (1) margret weis (1) fantastik kitap (2) nietzsche ağladığında (1) dünya (2) odysseia (1) museology (1) listesi (1) toplu şiirler (1) çağdaş türk edebiyatı (2) tükenmiş (1) tess gerritsen (1)