"çocuk" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

sherlock holmes (2) fırtına (1) piraye (2) bir garip orhan veli (1) edebiyat > şiir (yerli) (1) açlık oyunları (2) yağmurdan sonra (1) hazineleri (1) en iyiler (1) romanlar (1) discworld (1) düşündüren (1) mezhepler (1) harika (2) siyaset (2) katre (1) farklı (1) ölmeden önce (1) şiir (yerli) (1) genel ilgi (1) kitabı kapağından tanıyanlar (1) çok satar (1) yüzüklerin efendisi (1) kedili kitaplar (1) yayın (1) kültür felsefesi (1) bin muhteşem güneş (3) martin eden (1) garip (1) siyaset felsefesi (1) tatil (2) akıcı (1) musevilik (1) od (1) morel'in buluşu (1) gölgesizler (1) grange (1) museology (1) bilinmeyen (1) kısa kitap (1) psikyati (1) suç (3) basit (1) christe (1) araba (1) paul auster (1) baskısı yok (1) yarım bıraktım (1) tjh (1) ilyada (1)