"çocuk" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

bilim kurgu (5) seriler (1) nobek (1) mitoloji (1) binbir gece masalları (1) bizimece dergisi (1) kumral ada mavi tuna (1) mizah (1) ödül (1) türk edebiyatı (5) basit (1) astronomi (1) 3 (1) boleyn kızı (2) baskısı tükenmiş (1) fantastik kitap (2) yolculuk (2) meal (1) sıkıcı kitaplar (1) arkeoloji ve sanat tarihi (1) terry pratchett (1) iskender (1) bosna savaşı (1) çocuk kitapları (1) göz ardı edilmiş (1) sanat (2) küçük mucizeler dükkanı ve daha kutuphanemde yer alan diğer kitaplar (1) edinmek (1) dght (1) yine (1) sağlık (3) bilimkurgu öyküler (1) kraliçenin soytarısı (1) listesi (1) yağmurdan sonra (1) tatil (2) siyasi-askeri tarih (1) harry potter ve felsefe taşı (1) düşünce (2) cehenneme övgü (1) odysseia (1) hoş (1) discworld (1) dünya devrimler tarihi (1) tiyatro (1) mülksüzler (1) sürükleyici romanlar (1) kayıp zamanın izinde (1) baskısı yok (1) hikaye (6)