"çocuk" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

evrimsel biyoloji (1) homo deus (1) listesi (1) türk yazar (1) fizik (1) nuzul (1) kraliçenin soytarısı (1) fantastik öyküler (2) kör baykuş (1) yıl (1) bolşevik devrimi (1) tarihi gerilim (1) patasana (1) 20. yüzyıl (1) hazırlık kitabı (1) en (4) hayalkırıklığı (1) odysseia (1) morel'in buluşu (1) ahmet ümit (2) klasik dünya edebiyatı (1) sultanı öldürmek (1) romantik (1) komik (1) cinayet (1) hukuk ve edebiyat (1) bilim kurgu (5) yamuk bakmak (1) çağdaş roman (2) şiir (4) psikoloji (5) türkçe (1) türk edebiyatı (5) sefiller (1) polisiye-aşk-macera (1) yarınki yüzün (1) romanlar (1) hikaye (6) fısıltı (1) insan ve toplum (1) göktürk (1) felsefeye giriş (1) mimarlık tarihi (1) kitaplar (1) şair (2) kum kitabı (1) anı (1) dgfsjetuetj (1) beatrice: kötü tohum (1) deliliğe övgü (1)