"çocuk" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

hikaye (6) tolkien (1) seri kitaplar (1) yağmurdan sonra (1) yamuk bakmak (1) geleceği olan yazarlar (1) hgdr (1) halk şiiri (1) baskısı tükenmiş (1) türk (2) siyasal düşünce (1) orta asya türk tarihi (1) okudum (1) kitabı kapağından tanıyanlar (1) tarihi roman (2) seyehat (1) 2012 (2) dünya edebiyatı (4) biyoloji (1) fadime uslu (1) kodin (1) nadir (1) ingiliz edebiyatı-klasikler (1) polisiye öyküler (1) tasarım (1) osmanlı tarihi (3) hukuk ve edebiyat (1) morel'in buluşu (1) gemi (1) bakirenin aşığı (1) bilinmeyen (1) para-psikoloji (1) ilyada (1) tilavet (1) kuğulu park cinayeti (1) ressam (1) fantastik kurgu (3) philippa (1) favoriler (1) türk roman (1) mimarlıki (1) uygarlık (1) museology (1) müzebilim (1) miss marple (1) klasik (4) kitap kapağı (1) don quijote (1) yitik ülke yayınları (1) yerli roman (1)