"çocuk" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

yunan felsefesi (1) çocuk kitapları (1) felsefe tarihi (2) halk şiiri (1) kült (1) çizgi roman (1) hayatımın anlamı (1) en iyi 2. abdülhamit roman ve kitapları (1) lolita (1) okunması (2) bizimece dergisi (1) motivasyon (1) romanlar (1) sanat tarihi (1) cinayet (1) çocuk (1) discworld (1) sürükleyici romanlar (1) tarihsel (1) böğürtlen kışı (1) pasta (1) yeni çıkan (1) muzaffer şen (1) ağlatan kitaplar (1) filmi çekilen kitaplar (1) gölgesizler (1) hahayt (1) müze (1) suhuf (1) grange (1) distopya (1) şiir (yerli) (1) müzebilim (1) genel ilgi (1) kaliteli (2) semerkant (1) sevilen (2) sosyal bilimler (1) kuyucaklı yusuf (3) sinema (2) şimdi benimsin (1) ihsan oktay anar (1) yeni yazarlar (1) tatlı (1) sürekleyici (1) christe (1) batı felsefesi (1) türk romanı (1) popüler kültür savaşları (1) bd (1)