Vikitap Kitapseverlerin Sosyal Platformudur!

Vikitap, kitapseverler için hazırlanmış ücretsiz bir sosyal paylaşım platformudur. Okuduğunuz, okumak istediğiniz ve okumakta olduğunuz kitapları dakikalar içerisinde listelerinize eklemenize olanak sağlayan gelişmiş bir kitapsever sistemidir.

Sistemimize üye olduktan sonra okuduğunuz veya okumak istediğiniz yüzlerce kitabı bulup listelerinize anında kaydedebilirsiniz. Dijital ortamda hazırladığımız gelişmiş kütüphane sistemi ile kitaplarınızı organize edebilir ve kendi listelerinizi yaratarak kitaplarınızı kategoriler altında toplayabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra diğer üyeleri takibe alabilir ve mesaj panolarına mesaj göndererek iletişim kurabilirsiniz. Size özel olarak yaratılan haber akışında, listelerinizdeki kitapları sizden başka kimler okumuş, kimler okumak istiyor, kimler şu an okuyor gibi haberleri ve çok daha fazlasını görebilirsiniz. Sistemimizde yeni çıkan veya çok satan kitaplara ulaşma kolaylığı yanında sizin zevkinize uygun kitap listeleri de bulabileceksiniz. Aynı kitap zevkini paylaşan üyelerle tanışıp, fikir alışverişinde bulunabilecek, isterseniz gruplar kurabileceksiniz.

Bu satırları okuduğunuza göre siz zaten bir kitapseversiniz. Niyetimiz kesinlikle sizleri yarıştırmak değil, sizleri paylaşmaya teşvik ederek kitaplardan aldığınız keyfi uzatmak, en yükseğe ulaştırmak.

Vikitap 2011 yılında kuruldu ve ekip olarak çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Sistemimiz de bu doğrultuda gelişerek, sizlerle beraber gittıkçe büyüyor. Gidecek daha çok yolumuz olduğunun bilinci içindeyiz. Hiç bitmeyecek bu yolda bizi izlemeye devam edin.

[email protected] adresinden e-posta göndererek bize düşüncelerinizi, isteklerinizi ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.