Vikitap: Kitapseverlerin Buluşma Noktası!

Vikitap, kitapseverler için tasarlanmış ücretsiz bir sosyal paylaşım platformudur. Kitaplarla dolu dünyamıza adım attığınızda, Vikitap size okuduğunuz, okumakta olduğunuz ve okumak istediğiniz kitapları listelerinize eklemenizi sağlayarak dakikalar içinde organize etmenize yardımcı olur.

Üye olduktan sonra Vikitap'ın gelişmiş kütüphane sistemi ile kitaplarınızı düzenleyebilir, kategorilere ayırabilir ve kişisel listelerinizi yaratabilirsiniz. Diğer üyeleri takip ederek mesaj panoları aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, size özel hazırlanmış haber akışında, listenizdeki kitaplarla ilgili diğer üyelerin okuma durumlarını takip edebilir ve onların fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Vikitap'ta yeni çıkan ve çok satan kitaplara ulaşmak kadar, sizin zevkinize uygun kitap listelerini de bulabilirsiniz. Aynı ilgi alanlarını paylaşan üyelerle tanışıp, fikir alışverişinde bulunarak isterseniz gruplar kurabilirsiniz.

Bu satırları okuduğunuza göre siz zaten bir kitapseversiniz. Niyetimiz kesinlikle sizleri yarıştırmak değil, sizleri paylaşmaya teşvik ederek kitaplardan aldığınız keyfi uzatmak, en yükseğe ulaştırmak.Amacımız sizi yarıştırmak değil, paylaşmaya teşvik ederek kitaplardan aldığınız keyfi uzatmak. Vikitap 2011 yılında kuruldu ve çalışmalarımız hala aralıksız devam ediyor. Gidecek daha çok yolumuz olduğunun bilinciyle sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Düşüncelerinizi, isteklerinizi ve şikayetlerinizi [email protected] adresine e-posta göndererek bizimle paylaşabilirsiniz. Vikitap'a hoş geldiniz!