"çocuk edebiyatı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

mutlaka (1) lise ve dengi (1) tarihsel materyalizm (1) bizimece dergisi (1) kaybolmuş (1) kafka (1) kısa öykü (3) morel'in buluşu (1) bilim felsefesi (1) christe (1) darren shan (1) cinayet (1) tanzimat edebiyatı (1) türk romanı (1) aşka bir şans daha (1) tutunamayanlar (1) trajedi (1) aynı adlı (1) terry pratchett (1) satranç (1) hayalkırıklığı (1) politik (1) basit üslup (1) yeni çıkan (1) seri kitaplar (1) aşkın sanal halleri (1) kızıl kraliçe (1) tolkien (1) kur'an (1) harika (2) klasik (4) ceza (1) bdt (1) museology (1) masumiyet müzesi (1) çorba (1) 9 puan üstü kitaplar (1) dünya (2) yaş (1) anna karenina (1) gregory (1) fantastik roman (4) dilbilim (1) en iyi (5) baskısı tükenmiş (1) sen ve ben (1) böğürtlen kışı (1) berbat (1) harry potter ve felsefe taşı (1) gezgin (1)