"çocuk edebiyatı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

online kitap al (1) şiirler (1) korku (1) öykü (6) gezi (1) ürkütücü (1) lord of the rings (1) gereken (2) göçebe (1) ceza (1) tess gerritsen (1) deniz (1) odysseia (1) mushaf (1) fırtına (1) seriler (1) vahy (1) komik (1) fizik (1) kayıp gül (1) abdülhamid (1) bulantı (1) şeker portakalı (2) sokratesin savunması (1) decameron (1) tarihsel materyalizm (1) edebiyat > polisiye (1) edinmek (1) percy jackson ve olimposlular (1) ingiliz edebiyatı-klasikler (1) kitap listesi (1) 9 puan üstü kitaplar (1) miss marple (1) ekonomi/iktisat (1) philippa (1) gerçek (1) kedili kitaplar (1) mustafa kutlu (1) discworld (1) arkeoloji ve sanat tarihi (1) metis (1) siyasi roman (1) polisiye öyküler (1) son otobüs (1) benzeyen (1) en iyi 2. abdülhamit roman ve kitapları (1) müze eğitimi (1) otobiyografi (2) fantastik öyküler (2) şairler (1)