"çocuk edebiyatı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

pulitzer ödülü (1) mart menekşeleri (1) tarihi roman (2) ile (1) suhuf (1) eğlence (1) iktisat tarihi (1) aksiyon (2) hukuk (3) bilim kurgu (5) yeni çıkan (1) aşka bir şans daha (1) sefiller (1) homo deus (1) oblomov (1) yaşam kullanma kılavuzu (1) puslu kıtalar atlası (2) beyaz kraliçe (1) yargısız infaz (1) kurabiye (1) müzebilim (1) kapak (3) çanakkale (1) tükenmiş (1) otobiyografi (2) türk (2) anı (1) yerli romanlar (1) böğürtlen kışı (1) kitle ve iktidar (1) motivasyon (1) dünya edebiyatı (4) tiyatro (1) sil baştan (1) klasik dünya edebiyatı (1) insan-toplum (1) suskunlar (1) şair (2) kralın dönüşü (1) dönüşüm (1) ölümü düşünmek (1) hayat (2) arsen lüpen (1) güldüren (1) ağlatan kitaplar (1) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) baskısı yok (1) fantastik edebiyat (3) cumhuriyet tarihi (1) cocuk edebiyatı (1)