"çocuk edebiyatı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

tutunamayanlar (1) 20. yüzyıl (1) listesi (1) klasik dünya edebiyatı (1) ad (1) hgdr (1) devrimler (1) yitik ülke yayınları (1) mustafa kutlu (1) online kitap al (1) eşitlik (1) yaş (1) okunması (2) yenik düşmüş (1) okunmalı (1) yolculukta okunması gereken kitaplar (1) dght (1) hikaye; öykü (1) yüzüklerin efendisi (1) tiyatro (1) gökyüzünün üzerinde 3 metre (1) otobiyografi (2) kötü kitaplar (1) kör baykuş (1) yaşama coşkusu (1) çocuk kitabı (1) kitap listesi (1) etkili (1) kurgu dışı (1) julia-günahkar çocuklar (1) okudum (1) 2012 (2) harry potter ve felsefe taşı (1) okumak (1) selçuklu (1) martin eden (1) tatil (2) ejderha dövmeli kız (1) 8 puan üstü alan kitaplar (1) mimarlıki (1) hukuk (3) tarihi biyografi (1) tıp (1) bereketli topraklar üzerinde (1) arsen lüpen (1) ekonomi politik (1) beatrice: kötü tohum (1) amerikan edebiyatı (1) yazar (1) katre (1)