"çocuk edebiyatı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

sil baştan (1) kadın sorunu-feminizm (1) dehşete düşüren (1) iskender (1) şii (1) yaş (1) tutunamayanlar (1) vampir akademisi (1) müze eğitimi (1) okumak (1) beyoğlu rapsodisi (1) deliliğe övgü (1) discworld (1) boleyn mirası (1) tolkien (1) kaptan (1) hep seni bekledim (1) bora'nın kitabı (1) jane austen (1) ateş böceği yolu (1) ntv (1) ricardo reis'in öldüğü yıl (1) adaş (1) 1 (1) terry pratchett (1) sağlık (3) kitapalti (1) kayıp gül (1) çağdaş roman (2) 2012 (2) komik (1) aforizmalar (1) ağlatan kitaplar (1) jean-christophe grangé (1) kitap kapağı (1) pasta (1) paul auster (1) tasarım (1) mit (1) hukuk ve edebiyat (1) kuğulu park cinayeti (1) bilim felsefesi (1) sünni (1) çocuk (1) favorilerim (1) popüler kültür savaşları (1) franz (1) kodin (1) bin muhteşem güneş (3) hayvan çiftliği (1)