"çocuk edebiyatı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

eğitim kitabı (1) batı felsefesi (1) din (1) iz taşıyan kitaplar (1) dünya devrimler tarihi (1) favoriler (1) göz ardı edilmiş (1) bulantı (1) distopya (1) hukuk (3) suç (3) şairler (1) dünya (2) az bilinen (1) ürkütücü (1) liste (1) kötü kitaplar (1) kısa hikaye (3) bitmesin dedirten (1) pedro paramo (1) tavsiye (2) sağlık (3) aksiyon (2) nuzul (1) edebiyat (5) vampir (1) türk dış politikası (1) vahy (1) aforizmalar (1) araştırma-inceleme (1) eşitlik (1) seyehat (1) çanakkale (1) resim (1) selçuklu (1) suç ve ceza (3) martin eden (1) şeker portakalı (2) yeni çıkan (1) amerikan edebiyatı (1) dizi (1) selma ve gölgesi (2) bencilliğin erdemi (1) kayıp gül (1) kurabiye (1) istanbul (1) osmanlı (3) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) polisiye öyküler (1) bin hüzünlü haz (1)