Etiketler (düzenle)

Henüz etiket eklenmemiş.

Kullanıcı Araçları

On Bir Dakika (düzenle)

(düzenle)


0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
7 puan

Belki bir gun devam ederim aslında hikaye güzel ama yazı tarzı çok sıkdı beni hiç bir renk katılmamış yazıya filmi çekilse belki izlenirdi
===================================================
ve Evet bugun devam etmeye karar verdim ve bitirdim. Daha onceki denemelerimde hep sıkıcı buldugum kitabı bitirdim. Paulo Coelho eserlerini abartılmamasının taraftarı olsam da (ozellikle Sİmyacı bence abartılacak bir kitap değil) bu roman gerçekten de çok güzel kurgulanmış.Kitabdakı cinsel anlatımları okurken tahrik olmadan yeni birşeyler öğreniyormuş gibi hissetmek de çok güzel. Kitabda bir çok not alınması gereken anlatımlar var hayatın içinden bazı şeylerle ilgili. en çok beğendiyimse ACI ile ilgili olan anlatım :

İnsanı Kendine Müptela eden güçlü bir uyuşturucudur acı. Günlük hayatımızda , gizli ıstırabımızda , dünya nimetlerine sırt çevirmemizde , aşktan oluyor sandığımız hayal kırıklıklarımızda hep o vardır. Acı gerçek yüzünü gösterdiğinde insanı korkutur, ama kendini feda etme, dünyadan vazgeçme ya da alçaklık süsüne büründüğünde çekicidir. İnsanoğlu acıyla cilveleşib onu hayatın bir parçası haline getirmenin yolunu bulur hep.

okunmasi gereken bi kitap

6 yıl, 9 ay önce

Yorumlar
« geri ileri »

0 ile 0 arası yorum gösteriliyor, toplam 0 yorum.
Yorum yazılmamış.
« geri ileri »