mugoze

5 takip ettiği ve 23 takip edeni var. 473 değerlendirme yapmış.

Son Aktiviteler

mugoze bir değerlendirme yaptı.
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 2 hafta önce
mugoze okumuş bitirmiş.
Beşinci Tüp

New York Times çok satan kitaplarının vazgeçilmez yazarlarından Michael Palmer'ın yeni romanı şu huzursuz edici sorularla başlıyor: Laboratuarda verdiğiniz kan örnekleri nereye gidiyor? Hangi amaçlar için kullanılıyor? Ve bunu bizler neden bilmiyoruz?
Derin Bir Nefes Alın...

Hayatı boyunca zorluklarla savaşmış, eski milli atlet, yeni Harvard Tıp Fakültesi öğrencisi Natalie Reyes gururunun kurbanı olup okuldan uzaklaştırılınca can dostu, akıl hocası tarafından Brezilya'da bir tıp konferansına gönderiliyor; burada kaçırılıp vuruluyor, bir çıkmaz sokakta ölüme terk ediliyor. Ve hayatta kaldığına sevinmeye fırsat bulamadan akciğerini kaybettiğini öğreniyor..

Dünyanın başka bir köşesindeki dahi doktor Joe Anson milyonlarca insanın hayatını kurtaracak bir serum üzerinde çalışıyor. Ancak milyonların hayatı Anson'ın gün geçtikçe kötüye giden sağlığına bağlı ve gizli kapıların ardındaki gölgelerin işlerini şansa bırakmaya niyeti yok...

Chicago'dan dedektif Ben Callahan, vücudunda esrarengiz izler bulunan ölü bir adamın kimliğini bulmak zorunda.
Ben için sıradan bir kayıp vakası çok daha büyük bir komplo teorisine dönüşmek üzere...

Birbirinden habersiz bu üç kişinin hayatı, kökleri antik felsefeye inen, Rio de Janeiro'dan Boston'a, Türkiye'den Moldova'ya kadar uzanan gizli bir cemiyete doğru çekiliyor. Ve neye inanacaklarını bilemedikleri bir dünyada güç ve dehanın, sadakat ve ihanetin, doğruların ve yalanların gerçek anlamı tek bir tüp kanın - beşinci tüpün - içinde gizli.

"Dahiyane bir tıbbi macera. Gerilimi hiç bitmeyen zeki bir hikâye."
- Cross Bones'un yazarı Kathy Reichs.

"Kaçırmayı göze alamayacağınız nefes nefese bir gerilim."
- Point Blank'in yazarı Catherine Coulter.

"Bilgi gücü doğurur; güçse baştan çıkarılmaya hazırdır. Michael Palmer'ın Beşinci Tüp romanı tıbba karşı inancımızın sınırlarında dolaşıyor. Kahramanın yaşadığı trajedinin etkisinden hâlâ kurtulabilmiş değilim."
- Kan Gölü'nün yazarı Tess Gerritsen.

"Ürkütücü ve kışkırtıcı bir hikâye. Hem gerçekçi hem de dehşet verici. Bütün gece gözünüze uyku girmeyecek!"
- On The Run'ın yazarı Iris Johansen.

"Bu son sürat macera kışkırtıcı bir gerçeğin etrafında dönüyor. Heyecan kasırgasıyla sürüklenirken Palmer'ın ortaya koyduğu soruları aklınızdan atamayacaksınız."
- Prior Bad Acts'in yazarı Tami Hoag.

"Beşinci Tüp muhteşem bir tıbbi macera olmakla kalmayıp hikâyesiyle ödümü patlatacak kadar da inandırıcı. Bütün bunlar gerçek olabilir mi? Palmer insanı şüpheye düşürüyor."
- Richocet'nin yazarı Sandra Brown.

"Tıbbi macera türünün belki de en usta kalemi olan Michael Palmer'ın bu heyecan yüklü son romanını okuduktan sonra organlarınız yerli yerinde mi diye bakma ihtiyacı duyacaksınız."
- Armageddon's Children'ın yazarı Terry Brooks.

New York Times çok satan kitaplarının vazgeçilmez yazarlarından Michael Palmer'ın yeni romanı şu huzursuz edici sorularla başlıyor: Laboratuarda verdiğiniz kan örnekleri nereye gidiyor? Hangi amaçlar için kullanılıyor? Ve bunu bizler neden bilmi... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 2 hafta önce
mugoze bir değerlendirme yaptı.
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 1 ay önce
mugoze okumuş bitirmiş.
Kumpas

Kendini işine adamış başarılı bir cerrah olan Will Grant sözcüsü olduğu Hipokrat Derneği vasıtasıyla Sigorta Şirketlerine savaş açmıştır. Ne var ki daha fazla kâr edebilmek için çoğu zaman hastaların sağlığını hiçe sayan kararlar verebilen bu dev şirketlere açtığı savaş ölümcül bir oyunda hem şüpheli hem de kurban durumuna düşmesine neden olacaktır. Çünkü büyük sigorta şirketlerindeki üst düzey yöneticileri kendine hedef seçip her birini teker teker canice öldüren bir seri katil onu müttefiki ilan etmiştir. Çok geçmeden bir komploya kurban gidip görevinden uzaklaştırılan Grant suçsuz olduğunu ispatlamak için gerçek katili bulmak zorundadır. Fakat gerçek, görünenden çok daha fazlasıdır. Ona inanan tek kişi ise kariyeri yine onun gibi pamuk ipliğine bağlı olan acemi dedektif Patty Moriaritydir.

Kendini işine adamış başarılı bir cerrah olan Will Grant sözcüsü olduğu Hipokrat Derneği vasıtasıyla Sigorta Şirketlerine savaş açmıştır. Ne var ki daha fazla kâr edebilmek için çoğu zaman hastaların sağlığını hiçe sayan kararlar verebilen bu dev şir... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 1 ay önce
mugoze bir değerlendirme yaptı.
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 1 ay önce
mugoze okumuş bitirmiş.
Özel Hasta

2008 ve 2009 Yılının Tüm Dünyada En Çok Satan Polisiye Gerilim RomanıP. D. Jamesın Özel Hasta kitabında karizmatik polis komiseri Adam Dalgliesh, 47 yaşındayken öldürülen gazeteci Rhoda Gradwyn davasını çözmektedir. Rhoda Gradwyn Dorsette özel bir plastik cerrahi kliniğinde eski bir yüz yarasını tedavi ettirdikten hemen sonra gizemli bir şekilde öldürülmüştür.Dalgliesh klinik etrafında dönen gizemli olayları araştırmaya koyulur. Cherevell Manordaki kliniğin sahibi ünlü cerrah George Chandler-Powell şüpheleri üzerinde toplamaktadır. Ancak olaylar karmaşıklaştıkça cinayetin çok farklı boyutları gözler önüne serilecektir... Her ne kadar çağdaş toplumsal konuları keyifli bir şekilde sunsa da, P. D. James polisiye romanlarının altın çağının yaşandığı döneme özgü eski moda anlatım araçlarını hâlâ kullanmaktadır. Bu nedenle onlar hâlâ işe yaramaktadır. -Calgary Herald Onun yeteneği ve canlılığı hiç azalmamıştır . . .Özel Hasta klasik bir P. D. James kitabıdır. -Scotsman Bu kitap bizim şimdiki yaşam tarzımız hakkındadır . . . P. D. James, Dorsette meydana gelen karmaşık olaylara net bir açıklık getirmektedir. -The Sunday Times Şık bir şekilde ifade edilmiş, sürükleyici bir konuya sahip, çok katmanlı ve incelikli bir şekilde işlenmiş. -Observer P. D. James, pek çok hayranının gözünde dünyanın yaşayan en iyi polisiye romancısıdır. -The Windsor Star

2008 ve 2009 Yılının Tüm Dünyada En Çok Satan Polisiye Gerilim RomanıP. D. Jamesın Özel Hasta kitabında karizmatik polis komiseri Adam Dalgliesh, 47 yaşındayken öldürülen gazeteci Rhoda Gradwyn davasını çözmektedir. Rhoda Gradwyn Dorsette özel bir pl... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 1 ay önce
Daha Fazla Göster

mugoze şu an ne okuyor?

Mihr

%0

Favori Yazarları (8 yazar)

Favori yazarı yok.