"akıcı üslup" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

zaman kaybı (1) osmanlı (3) nobek (1) yüzüklerin efendisi (1) bağımsız çizgi roman (1) gezgin (1) tavsiye (2) islam (3) sovyet (1) müze eğitimi (1) philippa (1) korkunç (1) arsen lüpen (1) dan brown (1) hayatın anlamı (2) gregory (1) edebiyat > şiir (yerli) (1) polisiye öyküler (1) mutlaka (1) julia-günahkar çocuklar (1) bilim kurgu (5) yarınki yüzün (1) şiir (4) harry potter ve felsefe taşı (1) 2012 (2) anlatı (1) sana gül bahçesi vadetmedim (1) aranan (1) garip (1) ingiliz edebiyatı-klasikler (1) dehşete düşüren (1) popüler polisiye (1) berbat (1) isim (2) einstein (1) ahmet coşkun (1) çizgi roman (1) müzebilim (1) ilyada (1) 2013 (1) soner yalçın (1) ince (2) tarihi roman (2) sosyoloji (1) kitap listesi (1) gezi (1) göçebe (1) hasan ali yücel klasikler dizisi (1) tanzimat edebiyatı (1) barbarları beklerken (1)