"akıcı üslup" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

oku (2) dgfsjetuetj (1) 9 puan üstü kitaplar (1) marksizm (1) dış politika (1) geleceği parlak yazarlar (1) çok satar (1) anna karenina (1) beatrice: kötü tohum (1) sevilen (2) hasan ali yücel klasikler dizisi (1) amerikan edebiyatı (1) resim (1) kimya (1) kapak (3) yamuk bakmak (1) ad (1) aşkın sanal halleri (1) suhuf (1) siyasi-askeri tarih (1) ilk (1) kitle ve iktidar (1) hıristiyanlık (1) kaybolmuş (1) kişisel gelişim (3) 2 (1) edebiyat (5) göz ardı edilmiş (1) kürk mantolu madonna (6) sosyalizm (2) paul auster (1) listesi (1) gregory (1) en iyi roman (3) anı-günlük-mektup (1) klasik (4) yarınki yüzün (1) tolkien (1) hayatımın anlamı (1) kuğunun son şarkısı (1) berbat (1) işçi sınıfı (1) aranan (1) ödüllü kitaplar (1) 50 (1) deneme-inceleme (3) ödül (1) museum (1) bin hüzünlü haz (1) seriler (1)