"akıcı üslup" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

sıkıcı kitaplar (1) mülksüzler (1) seyehatname (1) siyasi (1) nar ağacı (1) cumhuriyet tarihi (1) 1 (1) popüler polisiye (1) puslu kıtalar atlası (2) savaş ve barış (1) liman (1) listesi (1) sen ve ben (1) miss marple (1) tatlı (1) online kitap al (1) hasan ali yücel klasikler dizisi (1) felsefe tarihi (2) yayın (1) morel'in buluşu (1) yazar (1) od (1) bir kadın ağlıyor (1) çağdaş türk edebiyatı (2) siyasi roman (1) 50 (1) mutlaka (1) ateş güneş ve ada (1) şiir (4) gerilim (4) fantastik öyküler (2) tilavet (1) ecinniler (1) sherlock holmes (2) kitap (15) hayat (2) çocuk edebiyatı (1) emek tarihi (1) iskenderi pala (1) deneme-inceleme (3) bu yıl (1) kuğulu park cinayeti (1) ölümü düşünmek (1) amerikan edebiyatı (1) güldüren (1) kahraman (1) kanbağı (1) yağmurdan sonra (1) vazgeçilmez (1) genel kültür (1)