"akıcı üslup" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

sofra (1) kısa kitap (1) pasta (1) harry potter ve felsefe taşı (1) yavuz bahadıroğlu (1) museum (1) hgdr (1) adaş (1) fransız balkon (1) kraliçenin soytarısı (1) hep seni bekledim (1) harika (2) klasikler (3) korku (1) bosna savaşı (1) korkutucu (1) bilimkurgu öyküler (1) tatlı (1) korkunç (1) gerilim (4) efrasiyab'ın hikayeleri (1) en beğenilen kitaplar (1) mimarlık tarihi (1) cocuk edebiyatı (1) iskender (1) tess gerritsen (1) uçurtma avcısı (3) gezi kitapları (1) kur'an (1) anı (1) popüler (1) bulanamayan (1) şiir (yerli) (1) siyaset felsefesi (1) mustafa kutlu (1) yamuk bakmak (1) edinmek (1) diskdünya (1) mezhepler (1) bilim kurgu (5) nobek (1) aylak adam (1) mizah (1) sıkıcı (2) patasana (1) yeni çıkan (1) sosyalizm (2) beni aşka inandır (1) ince (2) lise ve dengi (1)