"akıcı üslup" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

decameron (1) fantastik (7) polisiye öyküler (1) fransız balkon (1) artemio cruz'un ölümü (1) kitab-ül hiyel (1) baskısı yok (1) dizi (1) kraliçenin soytarısı (1) harika (2) tavsiye (2) cocuk (1) kum kitabı (1) piraye (2) rusça roman (1) kızıl kraliçe (1) discworld (1) 2013 (1) açlık oyunları (2) meal (1) sanat tarihi (1) hedef (1) iskender (1) 1 (1) aşkın sanal halleri (1) diyalektik (1) kaybolmuş (1) astronomi (1) gregory (1) cingöz recai (1) sevgi (2) romanlar (1) oyun (1) mezhepler (1) dinler tarihi (1) psikolojik gerilim (2) okunmalı (1) yağmurdan sonra (1) siyasi (1) macera-gerilim-polisiye (3) sanat tarihi ve kuramı (1) aksiyon (2) aynı adlı (1) yargısız infaz (1) tiyatro (1) lord of the rings (1) christe (1) kasvetli ev (1) felsefe tarihi (2) psikoloji (5)