"akıcı üslup" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

ad (1) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) vampir (1) ahmet coşkun (1) hazırlık kitabı (1) sıkıcı (2) gezikitabı (1) masumiyet müzesi (1) barbarları beklerken (1) comics (1) aynı isimli (1) yerli romanlar (1) celil oker pınar kür (1) yamuk bakmak (1) siyaset kuramı (1) politik roman (1) bdt (1) küçük mucizeler dükkanı (1) gezgin (1) dilbilim (1) paul auster (1) bilim (1) kürk mantolu madonna (6) faruk ulay (1) basit üslup (1) seriler (1) vazgeçilmez (1) ulysses (1) pulitzer (1) seyehatname (1) tasavvuf (1) semerkant (1) en iyi 2. abdülhamit roman ve kitapları (1) bilinmeyen (1) sürükleyici romanlar (1) kuğulu park cinayeti (1) hep seni bekledim (1) mahkum prenses (1) dram (3) türk romanı (1) türkçe (1) musevilik (1) ruhlar evi (1) binbir gece masalları (1) fantastik yazar (1) dublin caddesi (1) en çok satanlar (1) darren shan (1) 9 puan üstü kitaplar (1) şah ve sultan (1)