"akıcı üslup" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

romantik (1) beyaz kraliçe (1) araba (1) kitaplar (1) 1001 (1) macera-gerilim-polisiye (3) kanbağı (1) fumetto (1) mushaf (1) güldüren (1) kitapalti (1) kraliçenin soytarısı (1) batı felsefesi (1) ödül (1) tarihi biyografi (1) seri kitaplar (1) iz taşıyan kitaplar (1) türkçe roman (1) listesi (1) tess gerritsen (1) osmanlı (3) siyaset kuramı (1) amat (1) macera (4) müzebilim (1) bizimece dergisi (1) efrasiyab'ın hikayeleri (1) yarım bıraktım (1) nietzsche ağladığında (1) sofra (1) 3 (1) bulanamayan (1) islam (3) basit (1) şii (1) sherlock holmes (2) aylak adam (1) en iyiler (1) iktisat (1) kitabı kapağından tanıyanlar (1) hikaye (6) rus edebiyatı (2) suç (3) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) korkutucu (1) süründüren kitaplar :s (1) sıkmayan (1) araştırma-inceleme (1) toplumsal cinsiyet (2) yol (1)