"akıcı üslup" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

polisiye / gerilim (1) einstein (1) göktürk (1) en beğenilen kitaplar (1) müze eğitimi (1) cehenneme övgü (1) siyaset kuramı (1) kedi hikayeleri (1) en iyi kitaplar (1) yeni çıkan (1) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) aynı isimli (1) iskender (1) tatlı bela (1) hgdr (1) gezi kitapları (1) gregory (1) komünizm (2) çağdaş türk edebiyatı (2) celil oker pınar kür (1) son hükümdar (1) vampir akademisi (1) popüler (1) kitap (15) sosyalizm (2) hukuk ve edebiyat (1) bin hüzünlü haz (1) dram (3) kayıp zamanın izinde (1) faruk ulay (1) atıştırmalıklar (1) aforizmalar (1) türk edebiyatı (5) listesi (1) macera (4) aynı (1) öteki kraliçe (1) süründüren kitaplar :s (1) kaliteli (2) fadime uslu (1) dünya klasikleri (4) ulu hakan (1) iktisat (1) decameron (1) yol (1) arkeoloji ve sanat tarihi (1) bir vefa kalmıştı (1) bilimkurgu öyküler (1) kum kitabı (1) gizem (1)