Fısıltı (Fısıltı, #1)

5 kişiden, 2 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
1 puan

yok patch' diye karakter var tam liselilerin beğeneceği bir kitap zaten çoğu kişi patch'e çok bayıldım diye öve öve bitirememiş...

Neyse kitabı okurken ''zaten kitap okuma alışkanlığı azıcık,biraz her türden kitap okumuş birisi bile'' şu kitabın basit olduğunu görür-anlar.. diyaloglardan tutalım saçma basit bir kitap Ben zaten fantastik okuyan biriyim saçma gelse fantastik okumam ama bukadar hayal gücü vs. kullanılmadan kurgusu zayıf anlatımı zayıf kitabın övüp bitirileceğine fantastik diye anılacağına daha iyi eserleri okuyun... Kısaca kitap basit yazarın acemiliği okurken size çok yansıyor. Fantastik yapıtlara hakaret niteliğinde bir kitap bu böyle kitapları okuyup millet fantastik kitapları çoçuk kitapları olarak görüyorlar, sizede tavsiyem alacakaranlık,vampir akademisi, fısıltı , vs.. gibi serilere hayran kalacağınıza Fantastik dalında kendini kanıtlamış eserlere yönelmeniz.. Ozaman gerek fantastik kurgusuna tamamen okurken farklı bir dünyada yolculuk edicekmiş gibi hissedeceksiniz, yazarın hayalgücüne hayran kalacağınız kitaplar okumanız dileğim ... başkarakteri kusursuz övüle bitilesi bi tipmiş gibi yüzlerce boş fantastik yerine dolulara yönelmeniz dileğim... :)

Gedik savaşları desem ? zaman çarkı desem ? ölüm kapısı desem ? yüzüklerin efendisi desem ? Buz ve ateşin şarkısı desem ? Kralkatili güncesi desem ? Drizzt efsanesi ? Ejderha mızrağı ? Kara kule ? yerdeniz ? Disk dünya ? Amber ? bunları desem Hönk ! bu nediyorya diyeceksiniz bazılarınız belkide !şuan popüler saçma kitapların yanında arkada kalmış gibi gözüken ama gerçek fantastik serileri uzun uzadıya seriler hemde ve kendini kanıtlamış seri bu saydıklarım... Sadece zaman çarkını 1 yılda bitiremezsiniz ben fantastik bunlara derim ve bunlar gibiside çok.... He ama bir tane yakışıklı tip arıyorsanız ve romanın başından sonuna onun etrafında dönen bir kitap arıyorsanız Fısıltıyı okuyun :)

6 yıl, 1 ay önce

Yorumlar
« geri ileri »

1 ile 3 arası yorum gösteriliyor, toplam 3 yorum.
1 kişiden 1 kişi beğenmiş.
Profil Resmi

Ama Patch'te Patch yani :)

7 yıl, 7 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

''saçma sapan bir fantastik roman zaten alacakaranlık çakması '' gibi yorumlarda bulunmanız beni deli ediyo saçma sapan dediğiniz şey İncil'den alıntı (belki bilmiyorsundur onu da söyliyim İncil bir kutsal kitap Hz. İsa'nın kutsal kitabı hatta ... neyse ) nefiller ve kovulmuş melekler İncil'de varmış . (mış dedim çünkü açıkçası İncil'i okumadım nerden okuyum Müslümanım ben ) hem nasıl uydurcaklar böyle bişiyi kimsenin hayal gücü bu kadar geniş olduğunu sanmam ayrıca nefiller cartlar curtlar melez sözleşmeleri kitabında da var . önermem ama çok sıkıcı neyse alacakaranlık çakmsı da değil gerçi bunu sen yazmadın ama olsun ! çünkü alacakaranlık berbat ( bazı konularda özellikle filmleri de saçma sapan hiç dikkatli baktın mı?)

6 yıl, 1 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Yorumundan birşey anlamadım kitabımı savundun ne yaptın anlamadım? Eeee ? kovulmuş melekler varmış ordan uyarlanmış felen ! yok patch' diye karakter var tam liselilerin beğeneceği bir kitap zaten çoğu kişi patch'e çok bayıldım diye öve öve bitirememiş...

Neyse kitabı okurken ''zaten kitap okuma alışkanlığı azıcık,biraz her türden kitap okumuş birisi bile'' şu kitabın basit olduğunu görür-anlar.. diyaloglardan tutalım saçma basit bir kitap ben meleklere veya herhangi birşeyi göstererek mi ''saçma'' demişim yoksa kitabın genelinemi demişim ? Ben zaten fantastik okuyan biriyim saçma gelse fantastik okumam ama bukadar hayal gücü vs. kullanılmadan kurgusu zayıf anlatımı zayıf kitabın övüp bitirileceğine fantastik diye anılacağına daha iyi eserleri okuyun... Kısaca kitap basit yazarın acemiliği okurken size çok yansıyor. Fantastik yapıtlara hakaret niteliğinde bir kitap bu böyle kitapları okuyup millet fantastik kitapları çoçuk kitapları olarak görüyorlar, sizede tavsiyem alacakaranlık,vampir akademisi, fısıltı , vs.. gibi serilere hayran kalacağınıza Fantastik dalında kendini kanıtlamış eserlere yönelmeniz.. Ozaman gerek fantastik kurgusuna tamamen okurken farklı bir dünyada yolculuk edicekmiş gibi yazarın hayalgücüne hayran kalacağınız kitaplar okumanız dileğim ... başkarakteri kusursuz övüle bitilesi bi tipmiş gibi yüzlerce boş fantastik yerine dolulara yönelmeniz dileğim... :)

Gedik savaşları desem ? zaman çarkı desem ? ölüm kapısı desem ? yüzüklerin efendisi desem ? Buz ve ateşin şarkısı desem ? Kralkatili güncesi desem ? Drizzt efsanesi ? Ejderha mızrağı ? Kara kule ? yerdeniz ? Disk dünya ? Amber ? bunları desem şuan popüler saçma kitapların yanında arkada kalmış gibi gözüken ? ama gerçek fantastik serileri uzun uzadıya seriler hemde ? Sadece zaman çarkını 1 yılda bitiremezsiniz ben fantastik bunlara derim ve bunlar gibiside çok.... He ama bir tane yakışıklı tip arıyorsanız aşk romanlarını tavsiye ederim size değil genelleme konuştum..

6 yıl, 1 ay önce     
« geri ileri »