Kullanıcı Araçları

emrah serbes düzenleme geçmişi

asau, emrah serbes isimli yazarın açıklamasını düzenledi

eski halini göster | yeni halini göster | değişimi göster

1981 Yalova doğumlu. Uzun sürmüş bir öğrencilik hayatının ardından Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.Sağlam Beşiktaşlıdır.Ayrıca Gençlerbirliği ve amatör ligteki Gümüşlük Belediye Spor'u da tutar.Afili Filintalar isimli blogta yazmaktadır. Öğrencilik yıllarında Hayvan Dergisi’nin Ankara muhabirliğini yaptı. Birgün gazetesi için söyleşiler kaleme aldı. İletişim Yayınları tarafından neşredilmiş üçü roman olmak üzere beş kitabı bulunmaktadır. Her Temas İz Bırakır (2006), Son Hafriyat (2008) Erken Kaybedenler (2009) , Hikâyem Paramparça (2012), Deliduman (2012) (2014)
6 yıl, 4 ay
asau, emrah serbes isimli yazarın açıklamasını düzenledi

eski halini göster | yeni halini göster | değişimi göster

1981 Yalova doğumlu. Uzun sürmüş bir öğrencilik hayatının ardından Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.Sağlam Beşiktaşlıdır.Ayrıca Gençlerbirliği ve amatör ligteki Gümüşlük Belediye Spor'u da tutar.Afili Filintalar isimli blogta yazmaktadır. Öğrencilik yıllarında Hayvan Dergisi’nin Ankara muhabirliğini yaptı. Birgün gazetesi için söyleşiler kaleme aldı. İletişim Yayınları tarafından neşredilmiş ikisi üçü roman olmak üzere üç beş kitabı bulunmaktadır. Her Temas İz Bırakır (2006), Son Hafriyat (2008) Erken Kaybedenler (2009) , Hikâyem Paramparça (2012), Deliduman (2012) .
6 yıl, 4 ay
Anarkos, emrah serbes isimli yazarın açıklamasını düzenledi

eski halini göster | yeni halini göster | değişimi göster

1981 Yalova doğumlu. Uzun sürmüş bir öğrencilik hayatının ardından Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.Sağlam Beşiktaşlıdır.Ayrıca Gençlerbirliği ve amatör ligteki Gümüşlük Belediye Spor'u da tutar.Afili Filintalar isimli blogta yazmaktadır. Öğrencilik yıllarında Hayvan Dergisi’nin Ankara muhabirliğini yaptı. Birgün gazetesi için söyleşiler kaleme aldı. İletişim Yayınları tarafından neşredilmiş ikisi roman olmak üzere üç kitabı bulunmaktadır. Her Temas İz Bırakır (2006), Son Hafriyat (2008) Erken Kaybedenler (2009) , Hikâyem Paramparça (2012) .
8 yıl, 5 ay
dusiscisi, emrah serbes isimli yazarın detaylarını düzenledi

Doğum Günü düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali 28
Doğum Ayı düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali 1
Doğum Yılı düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali 1981
Doğum Yeri düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali Yalova
Cinsiyet düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali Erkek
WebSitesi düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali http://www.afilifilintalar.com/
8 yıl, 11 ay
dusiscisi, emrah serbes isimli yazarın açıklamasını düzenledi

eski halini göster | yeni halini göster | değişimi göster

1981 Yalova doğumlu. Uzun sürmüş bir öğrencilik hayatının ardından Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.Sağlam Beşiktaşlıdır.Ayrıca Gençlerbirliği ve amatör ligteki Gümüşlük Belediye Spor'u da tutar.Afili Filintalar isimli blogta yazmaktadır. Öğrencilik yıllarında Hayvan Dergisi’nin Ankara muhabirliğini yaptı. Birgün gazetesi için söyleşiler kaleme aldı. İletişim Yayınları tarafından neşredilmiş ikisi roman olmak üzere üç kitabı bulunmaktadır. Her Temas İz Bırakır (2006), Son Hafriyat (2008) Erken Kaybedenler (2009)
8 yıl, 11 ay