Chuck Palahniuk Testi (16 Soru)

46 kere çözülmüş, 8.2 ortalama doğru cevap.

hakkında.

Yer altı edebiyatının edepsiz kralı, x kuşağının peygamberi, post modern romancı… Daha ne desek tanımlayamayız bu çılgın yazarı, Dövüş Kulübü gibi bir şaheseri yazdığı için şükretmeliyiz; yoksa kim Amerika’dan peydahlanan tüketim çılgınlığını böylesine hicvedebilirdi. Neyse bu kadar edebiyat yeter(yeter mi, daha yeni başladık yahu). Bakalım Chuck’ı ve kitaplarını ne kadar biliyorsunuz.

Etiketler: chuck palahniuk, yeraltı edebiyatı

Quiz Yorumları
« geri ileri »

1 ile 3 arası yorum gösteriliyor, toplam 3 yorum.
2 kişiden 2 kişi beğenmiş.

Değerlendirme:

0-5 doğru cevap:
Chuck Palahniuk'u ve kitaplarını yeterince tanımıyorsunuz. Çok yazık. Gerçi bu iyi bir şey sizin için. O sıkıcı kitabı bırakın elinizden, daha okuyacak bir sürü Palahniuk kitabı var sırada, süper!

6-10 doğru cevap:
Sizin Palahniuk’la aranız iyi. Onu seviyor, okuyorsunuz; ilişkiniz okur-yazar düzeyinde. O postmodernist anlatım tarzı ve anlatılanların ilginçliği dikkatinizi çekiyor. İşin komik ve edebi yanı sizi ilgilendiriyor. Sizin gibi okuyuculara daha çok ihtiyacımız var. Ha, bu arada Türkçe’de yeni bir Palahniuk eseri var aldınız mı?

11-16 doğru cevap:
Tebrikler, siz Chuck’ı (Chuck diyebilirsiniz, kanki olmuşsunuz zira) yemiş yutmuşsunuz, hala içinizde onun parçaları var. Onun müthiş bir hayranısınız. Sizin için Chuck’ın alter egosu bile diyebiliriz; ya da onun için size. Her kitabını çıkar çıkmaz alıp mazoşist bir zevkle okuyorsunuz. Sıkı bir Dövüş Kulübü hayranısınız ve bahse girerim kendi Dövüş Kulübü Kuralları’nız bile vardır. Yalnız uyarmalıyım: Bunca Chuck hayranlığı bünyede/midede bunaltı/bulantı yapabilir(iyi anlamda tabi).11 yıl, 3 ay     

Bu yorum silinmiş

Bu yorum silinmiş

« geri ileri »