Death Note - Ölüm Defteri, #3 (düzenle)

(düzenle)


Kitap Açıklaması (düzenle)

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.
Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.
Light, kendine engel olmaya kalkan herkesi teker teker öldürürken L de tahminlerine güvenerek Yagami Ailesi’nin evine gizli kameralar ve dinleme cihazları yerleştirir. Bunun farkına varan Light ve L arasında kameralar aracılığıyla sessiz bir savaş yaşanmaya başlar. Kuşkuları iyice artan L kameralar karşısında asla açık vermeyen Light’a karşı bir hamle yapar. O sırada bir televizyon kanalına “Kira” adıyla kaset mesajlar gelir ve mesajlarda öngörüldüğü şekilde birbiri ardına insanlar ölür. Fakat bu ölümlerin altında şok edici bir gerçek yatmaktadır!

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.
Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) il... tümünü göster

Baskı Bilgileri (düzenle)

Karton Cilt , 200 sayfa

2011 tarihinde , Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlandı


Kitabın Ana Karakterleri(düzenle)

Kitaba karakter eklenmemiş ...

İlgili Kitaplar

9.2 puan (54 kişi)
139 okumuş, 16 okumak istiyor, 0 okuyor

9.0 puan (42 kişi)
117 okumuş, 6 okumak istiyor, 0 okuyor

8.6 puan (33 kişi)
94 okumuş, 7 okumak istiyor, 0 okuyor

8.5 puan (26 kişi)
84 okumuş, 7 okumak istiyor, 0 okuyor

8.9 puan (25 kişi)
75 okumuş, 8 okumak istiyor, 1 okuyor

8.9 puan (22 kişi)
64 okumuş, 12 okumak istiyor, 0 okuyor

8.4 puan (18 kişi)
59 okumuş, 14 okumak istiyor, 0 okuyor

8.5 puan (14 kişi)
53 okumuş, 13 okumak istiyor, 1 okuyor

8.3 puan (19 kişi)
48 okumuş, 11 okumak istiyor, 0 okuyor

8.7 puan (14 kişi)
45 okumuş, 9 okumak istiyor, 1 okuyor

Şu An Okuyanlar

Okumuşlar

Okumak İsteyenler

Takas Verenler

medusa_ms
1 kişi
reggie Mope Rita Repulsa luthieren persephone. öylesinebiri Unbroken Irmak Dönmez özlem tezcan kitapçı Sunako blackpearl cell kubitak ilkayzgr Vâreste Victoria Jason Lascen Anarkos ilayda_i goezde idontgiveadamn han777 jpndeniz micef fireflyland cerasus_avium busesun TeukieBusra Deniiz lemantek oompaloompaland emrsah silentvoice Nihan A. bstrgt ikinokta Berre jangmishe
101 kişi
~butterfly kitapsevdalısı asorehcanul bernabalci
4 kişi
Burda insan yok

Değerlendirmeler

değerlendirme
Filtrelere göre değerlendirme bulunamadı
Puan : hepsi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Değerlendirme Zamanı: en yeni | en eski