Kitap Tavsiyesi ve Fikir Alışverişi

Bazen elimizde birçok kitap oluyor ve hangisini okuyacağımıza karar veremiyoruz. Bazen de canımız bir kitap okumak istiyor ama bu kitabın ne olduğuna dair bir fikrimiz olmuyor. İşbu sebeple kurulan bu grupta, okuduğumuz kitaplar hakkında birbirimize yardımcı olabilir, okumak istediğimiz kitaplar hakkında fikir teatisinde* bulunabiliriz diye düşündüm.

* Hep cümle içinde kullanmak istemiştim buraya kısmetmiş.


Tür: Genel | Açılış, 28 Temmuz 2011
<< tüm tartışmalar

Okullara Kitap Desteği

Tartışma Cevapları
« geri ileri »

1 ile 6 arası cevap gösteriliyor, toplam 6 cevap.
5 kişiden 5 kişi beğenmiş.

Öncelikle herkese merhabalar. Ben ve bir kaç arkadaşım kütüphane oluşturan ya da kitap eksiği olan okullara destek çıkmaya çalışıyoruz. Bilginiz dahilinde kitap ihtiyacı olan okullar varsa, olursa bilgilendirirseniz elimizden geldiğince faydalı olmaya çalışırız. Herkese esenlikler diliyorum. Mutlu olun, mutlu kalın..

2 yıl, 4 ay     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Tabii seve seve.. Gönderilmesini istediginiz kitapları isimleriyle bir liste yazabilirseniz daha faydalı yardımcı olabiliriz efendim. Hem sizde bulunan kitapları da göndermemiş olur, olmayan başka okullara da yardımcı oluruz..

2 yıl, 3 ay     
1 kişiden 1 kişi beğenmiş.

Mesajı görmeyenlerin olabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle gündemde kalması için bu yorumu yapıyorum. Her şey gönlünüzce olsun..

2 yıl, 4 ay     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Mesajı görmeyenlerin olabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle gündemde kalması için bir defa daha yorum yapıyorum. Her şey gönlünüzce olsun..

2 yıl, 4 ay     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Tekrar ve son defa, görmeyenler için gündeme gelmesi adına yazıyorum.. Esenlikler diliyorum..

2 yıl, 3 ay     
1 kişiden 1 kişi beğenmiş.
Profil Resmi

Nitelikli çocuk edebiyatı kitaplarına ihtiyacımız var.İzmir-Ödemiş Kaymakçı Şehit Öğretmen Lokman Çeker İlkokulu 4/C sınıf öğretmeniyim.Yardımcı olursanız sevinirim.

2 yıl, 3 ay     
« geri ileri »
Bu gruba katıl!
Grup Kütüphanesi
Tüm Gruplar