Kitap Tavsiyesi ve Fikir Alışverişi

Bazen elimizde birçok kitap oluyor ve hangisini okuyacağımıza karar veremiyoruz. Bazen de canımız bir kitap okumak istiyor ama bu kitabın ne olduğuna dair bir fikrimiz olmuyor. İşbu sebeple kurulan bu grupta, okuduğumuz kitaplar hakkında birbirimize yardımcı olabilir, okumak istediğimiz kitaplar hakkında fikir teatisinde* bulunabiliriz diye düşündüm.

* Hep cümle içinde kullanmak istemiştim buraya kısmetmiş.


Tür: Genel | Açılış, 28 Temmuz 2011
<< tüm tartışmalar

Bu Kitabı Hiçbir Yerde Bulamıyorun

Tartışma Cevapları
« geri ileri »

1 ile 7 arası cevap gösteriliyor, toplam 7 cevap.
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Epub olarak var.

2 yıl, 1 ay     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

İlgilenmenize teşekkür ediyorum efendim. Farklı bir portalda bir üye aracılığıyla kitabı buldum. Amerika'dan gelmesini bekliyorum. Esen kalın efendim.

2 yıl, 1 ay     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Herkese merhabalar.Mark Jacobson'un The Lampshade kitabını arıyorum. Türkçe çevirisi yok. Kitap için Türkiye'de ulaşmadığım yer kalmadı desem yeridir. Hiç bir yerde bulamadım. Bilgisi ya da fikri olan iletişime geçerse çok sevinirim..

2 yıl, 2 ay     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

amazon dan alabilirsiniz.

2 yıl, 2 ay     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

https://www.storytel.com/tr/tr/ adindaki sesli kitap okuma sitesinde sesli kitap olarak bulabilirsiniz ingilizce olarak. Devamli uye olmak zorunda degilsiniz eger sizin icin cok önemliyse aradiginiz kitap bence denemeye deger cok fazla degil zaten aylik abonesi ustelik baska kitaplara da göz atarsiniz. degilse sahaflarda aramak gerek. umarim bulursunuz basarilar.

2 yıl, 2 ay     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Öncelikle teşekkürler Amazon'a bakmıştım. Amazon'da kargo ücretiyle birlikte 60 dolar civarında. Ben Ülkede bulabilir miyim diye soruşturup duruyorum.

2 yıl, 2 ay     
1 kişiden 1 kişi beğenmiş.

Sesli olarak bir kaç sitede görmüştüm. Ama bu kitabı Ocak ayından beri arıyorum ve biraz daha aramaya devam edip en son çare Amazon'dan satın alacağım. İlginize ve nezaketinize çok teşekkür ediyorum efendim. Saygılar, sevgiler..

2 yıl, 2 ay     
« geri ileri »
Bu gruba katıl!
Grup Kütüphanesi
Tüm Gruplar