Kitap Tavsiyesi ve Fikir Alışverişi

Bazen elimizde birçok kitap oluyor ve hangisini okuyacağımıza karar veremiyoruz. Bazen de canımız bir kitap okumak istiyor ama bu kitabın ne olduğuna dair bir fikrimiz olmuyor. İşbu sebeple kurulan bu grupta, okuduğumuz kitaplar hakkında birbirimize yardımcı olabilir, okumak istediğimiz kitaplar hakkında fikir teatisinde* bulunabiliriz diye düşündüm.

* Hep cümle içinde kullanmak istemiştim buraya kısmetmiş.


Tür: Genel | Açılış, 28 Temmuz 2011
<< tüm tartışmalar

Alternatif kitap sitesi: 1000kitap.com

Tartışma Cevapları
« geri ileri »

1 ile 8 arası cevap gösteriliyor, toplam 8 cevap.
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.
Profil Resmi

neokur.com https://1000kitap.com
kullanıyorum

2 yıl, 11 ay     
1 kişiden 1 kişi beğenmiş.

1000kitap virüslü bir site ne yazık ki özellikle maillerde virüs uyarısıyla karşılaşıyorum. Daha güvenilir bir site önerisi olan varsa ben de çok memnun olurum.

3 yıl, 4 ay     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

vikitap duzenlenmis olsaydi en iyi sitelerden biri olurdu. 1000 kitap kalite olarak burasi kadar seviyeli degil tabiki. bende goodreads le burayi birlikte göturuyorum.sanirim 1000 kitapdaki virus olayi konusunda haklisiniz en iyisi bir daha kullanmamak siteyi belkide.1000 kitabi demek istedim. Burayi kuran vatandas biraz ilgilernseydi iyi olurdu ama demekki fazla önem vermiyor kitaplara uyelere.

3 yıl, 4 ay     
2 kişiden 2 kişi beğenmiş.

Merhaba,
Aynı tedirginlik bende de var. O yüzden ben de vikitap yanında neokur.com ile goodreads kullanıyorum.

3 yıl, 4 ay     
2 kişiden 2 kişi beğenmiş.

Simdiye kadar siteyi ayakta tutanlar zaten uyeleri. fena bir site degil 1000kitap.bende iki siteyi kullaniyorum.

3 yıl, 4 ay     
3 kişiden 3 kişi beğenmiş.

Bu siteyi uzun süredir kullanan biri olarak, artık birincil kitap sitesi tercihimi -maalesef- değiştirdim. Vikitap'taki sahipsizlik, muhatap bulamamak, zaman zaman yaşanılan teknik sorunlar bıktırdı. Şimdi 1000kitap.com'u kullanıyorum ve arayışta olanlara da tavsiye ediyorum. Burayı sadece yedekleme sistemi gibi kullanacağım. Başka site tavsiye olan varsa, orayı da yedeklemek için kullanmak isterim. Zira Vikitap her an kapanabilirmiş gibi bir tedirginlik de var içimde.

3 yıl, 4 ay     

Bu yorum silinmiş

0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

1k üç gün harcadım ama gerçekten kim ne okumuş görmek çok zordu. Herkes alıntı paylaşıyor. Kedi sütü döktü, ağaçlar meyve açtı... Hersey mi anlamlı olur be kardeşim.

2 yıl, 6 ay     
« geri ileri »
Bu gruba katıl!
Grup Kütüphanesi
Tüm Gruplar