"klasikler" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

19. Yüzyılın En İyi Eserleri

Yeri değişmeyen kitapları Peder Zane, Top Ten: Writers Pick Their Favorite Books (İlk On: Yazarlar Sevdikleri Kitapları Seçiyor) kitabında derlemiş, hem de ne derlemiş! Norman Mailer, Jonathan Franzen, Michael Chabon, Annie Proulx, Stephen King'in aralarından bulunduğu yaşayan en büyük 125 yazar, dönemlere göre sevdikleri kitap ve yazarları seçmiş. İşte "en'lerin en iyisi" 10 kitap ve yazar!

Yeri değişmeyen kitapları Peder Zane, Top Ten: Writers Pick Their Favorite Books (İlk On: Yazarlar Sevdikleri Kitapları Seçiyor) kitabında derlemiş, hem de ne derlemiş! Norman Mailer, Jonathan Franzen, Michael Chabon, Annie Proulx, Stephen King'in aralarından ... tümünü göster


Mutlaka Okunması Gereken 10 Klasik Kitap

Klasiklerden en iyilerini seçiyoruz. Birr bakıma Kitap okuma alışkanlığı kazandırılması için tavsiye sırası olacaktır.

Klasiklerden en iyilerini seçiyoruz. Birr bakıma Kitap okuma alışkanlığı kazandırılması için tavsiye sırası olacaktır.


Liste Etiketleri daha fazla etiket

siyaset (2) biyografi (4) tanrılar okulu (1) stephen king (1) hayat (2) güldüren (1) hikaye; öykü (1) soner yalçın (1) suskunlar (1) medeniyet (1) favorilerim (1) alışkanlığı (2) cinayet (1) darren shan (1) marksizm (1) alevilik (1) kitabı kapağından tanıyanlar (1) kuyucaklı yusuf (3) 2012 (2) iz taşıyan kitaplar (1) piraye (2) yavuz bahadıroğlu (1) küçük mucizeler dükkanı ve daha kutuphanemde yer alan diğer kitaplar (1) selçuklu (1) sherlock holmes (2) politik (1) seyehat (1) aylak adam (1) kasvetli ev (1) nietzsche ağladığında (1) suç ve ceza (3) sultanı öldürmek (1) çağdaş türk edebiyatı (2) sovyet (1) mülksüzler (1) felsefe (9) romantik (1) dram (3) sen ve ben (1) göktürk (1) listesi (1) silinmiş (1) sıkıcı kitaplar (1) anı-günlük-mektup (1) türkçe roman (1) şiir (4) sosyal bilimler (1) atıştırmalıklar (1) yağmurdan sonra (1) zaman yolcusunun karısı (2)