"çocuk kitabı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

tatlı (1) kitle ve iktidar (1) suç (3) martin eden (1) geleceği olan yazarlar (1) klasik (4) gregory (1) toplumsal gerçeklik (1) don quijote (1) hedef (1) anna karenina (1) cocuk (1) aynı yıldızın altında (1) yol (1) beat kuşağı (1) çevirmen (1) gökyüzünün üzerinde 3 metre (1) son otobüs (1) süründüren kitaplar :s (1) seriler (1) fransız balkon (1) fısıltı (1) unutulmayanlar (1) isim (2) altıkırkbeş (1) atıştırmalıklar (1) rus edebiyatı (2) din (1) beni aşka inandır (1) okuma (3) gerçek (1) sanat (2) tarih (4) mülksüzler (1) hercule poirot (1) mutlaka (1) bulanamayan (1) mahkum prenses (1) uçurtma avcısı (3) bereketli topraklar üzerinde (1) metis (1) kitapkurdu (1) iki dünya arasında (1) türkçe (1) ateş böceği yolu (1) osmanlı (3) dehşete düşüren (1) kaliteli (2) ntv (1) yine (1)