"çocuk kitabı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

popüler kültür savaşları (1) mülksüzler (1) katre (1) evrim (1) bilim kurgu (5) araba (1) cinayet (1) çok satar (1) ateş güneş ve ada (1) çevirmen (1) eğlence (1) favoriler (1) puslu kıtalar atlası (2) kürk mantolu madonna (6) cocuk (1) küçük mucizeler dükkanı (1) garip (1) favorilerim (1) kuantum teorisi (1) lord of the rings (1) fantastik (7) yıl (1) faruk ulay (1) siyasi (1) satranç (1) kur'an (1) az (1) ilginç (1) hıristiyanlık (1) diyalektik (1) kötü kitaplar (1) kimya (1) sanatçı biyografisi (2) sanat (2) astronomi (1) biyoloji (1) hoş (1) polisiye / gerilim (1) kurgu dışı (1) piraye (2) vahy (1) roman (23) gülün adı (1) klasik dünya edebiyatı (1) korkutucu (1) aynı yıldızın altında (1) bin muhteşem güneş (3) bd (1) gerilim (4) trajedi (1)