"çocuk kitabı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Çocuklar İçin Güzel Kitaplar

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapları güzel bulmuştuk küçükken?

Böyle bir listenin yapılmamış olması şaşırtıcı. Şu sıralar "Şeker Portakalı" üzerinden doğan tartışmalarda kimileri bazı çocuk kitaplarını onlar için uygunsuz buldu. Hal böyleyken bizler ne düşünüyoruz: Onlar için güzel olan kitaplar neler? Bizler hangi kitapl... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

arkeoloji (1) fısıltı (1) deliliğe övgü (1) genel ilgi (1) fantastik öyküler (2) şairler (1) osmanlı tarihi (3) kültür tarihi (1) dilbilim (1) kitaplar (1) aşk (5) ölümü düşünmek (1) tanzimat edebiyatı (1) türkçe (1) polisiye / gerilim (1) sürekleyici (1) kodin (1) kaliteli (2) türk klasikleri (2) otobiyografi (2) giriş (1) ilk (1) bir garip orhan veli (1) popüler polisiye (1) siyaset bilimi (1) oyun (1) hıristiyanlık (1) ahlak felsefesi (1) edinmek (1) süründüren kitaplar :s (1) 1001 (1) farklı (1) yüreğinin götürdüğü yere git (1) tolkien (1) güzel kitaplar (1) politik roman (1) göçebe (1) grinin elli tonu (2) deneme-inceleme (3) bd (1) sıkmayan (1) vizyon (1) mimarlık (1) polisiye-aşk-macera (1) basit üslup (1) etkili (1) poetika (1) okudum (1) comics (1) sinema (2)