"sıkmayan" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

fırtına (1) farklı (1) bulantı (1) siyaset (2) psikolojik gerilim (2) oyun (1) suç (3) çocuk kitapları (1) süründüren kitaplar :s (1) franz (1) gezikitabı (1) anı-günlük-mektup (1) sevgi (2) mimarlıki (1) hikaye; öykü (1) hukuk ve edebiyat (1) fantastik kurgu (3) insan ilişkileri (1) ile (1) harry potter ve felsefe taşı (1) sevilen (2) isim (2) tatlı bela (1) comics (1) dünya edebiyatı (4) iskender (1) yağmurdan sonra (1) az (1) bilinmeyen (1) okudum (1) türk (2) ürkütücü (1) kısa kitap (1) jean-christophe grangé (1) sıkmayan (1) kapıda ödemeli kitap (1) ateş böceği yolu (1) okunmalı (1) araştırma-inceleme (1) dünya klasikleri (4) beni aşka inandır (1) bin dokuz yüz seksen dört (1) katre (1) yenik düşmüş (1) polisiye / gerilim (1) cocuk edebiyatı (1) eğitim (1) farkındalık (1) tanzimat edebiyatı (1) bilim kurgu (5)