"sıkmayan" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

türk (2) basit üslup (1) homo deus (1) yerli roman (1) tess gerritsen (1) siyaset kuramı (1) zaman bulutları (1) deniz (1) çocuk edebiyatı (1) sofra (1) tjh (1) cumhuriyet tarihi (1) yarınki yüzün (1) tanrılar okulu (1) yayın (1) filmi çekilen kitaplar (1) yüzüklerin efendisi (1) iskender (1) hazırlık kitabı (1) ateş güneş ve ada (1) sanat (2) percy jackson ve olimposlular (1) suç ve ceza (3) sevilen (2) sayfa (1) dilbilim (1) fantastik yazar (1) ricardo reis'in öldüğü yıl (1) 1 (1) gezi (1) kültür felsefesi (1) a dan z ye felsefe (1) oblomov (1) kum kitabı (1) en iyi (5) ulysses (1) 3 (1) zaman kaybı (1) fantastik kitap (2) resim (1) sosyalizm (2) sanatçı biyografisi (2) satranç (1) yunan felsefesi (1) tatil (2) sana gül bahçesi vadetmedim (1) favorilerim (1) ad (1) trajedi (1) ecinniler (1)