"sıkmayan" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

bağımsız çizgi roman (1) meal (1) uygarlık (1) fantastik edebiyat (3) anı-günlük-mektup (1) siyaset bilimi (1) gerçek (1) 20. yüzyıl (1) çocuk (1) celil oker pınar kür (1) franz (1) bilimkurgu (1) türk dış politikası (1) comics (1) tanzimat edebiyatı (1) ulysses (1) küçük mucizeler dükkanı (1) fantastik kitap (2) sovyet (1) soru bankası (1) aranan (1) gregory (1) sofra (1) dönüşüm (1) sana gül bahçesi vadetmedim (1) adaş (1) garip (1) türk klasikleri (2) geleceği parlak yazarlar (1) kahraman (1) politik roman (1) basit (1) suhuf (1) aşk şarkısı (1) sultanı öldürmek (1) yavuz bahadıroğlu (1) kuyucaklı yusuf (3) güzel kitaplar (1) cingöz recai (1) muzaffer şen (1) amerikan edebiyatı (1) pulitzer (1) cocuk edebiyatı (1) tolkien (1) nobek (1) türk romanı (1) filmi çekilen kitaplar (1) korku (1) savaş ve barış (1) edinmek (1)