"sıkmayan" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

2013 (1) bilimkurgu öyküler (1) güzel kitaplar (1) şii (1) en iyi roman (3) tarihsel materyalizm (1) toplumsal cinsiyet (2) tarikatler (1) işçi sınıfı (1) türkçe (1) hukuk ve edebiyat (1) göçebe (1) psikoterapist (1) vazgeçilmez (1) sıkıcı (2) okunmalı (1) kapak (3) batı felsefesi (1) şair (2) sürekleyici (1) sıkmayan (1) türk tarihi (1) iskenderi pala (1) ramazan (1) romanlar (1) aşkın sanal halleri (1) genel kültür (1) yeni kitaplar (1) dehşete düşüren (1) bakirenin aşığı (1) hazineleri (1) kedi hikayeleri (1) mustafa kutlu (1) soru bankası (1) düşündüren (1) türk edebiyatı (5) yıl (1) sil baştan (1) bd (1) grange (1) roman (23) dght (1) şairler (1) psikoloji (5) favorilerim (1) bilimkurgu (1) 100 temel eser (1) film (1) en çok satanlar (1) en (4)