"sıkmayan" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

soru bankası (1) hıristiyanlık (1) ad (1) beni aşka inandır (1) tarihi biyografi (1) karamazov kardeşler (1) kapak (3) sayfa (1) tolkien (1) altıkırkbeş (1) binbir gece masalları (1) lord of the rings (1) jean-christophe grangé (1) favorilerim (1) siyaset felsefesi (1) miss marple (1) mushaf (1) sanat (2) komik (1) ramazan (1) yer bilimleri (1) od (1) en iyi 2. abdülhamit roman ve kitapları (1) hayatımın anlamı (1) gereken (2) efrasiyab'ın hikayeleri (1) iki dünya arasında (1) boleyn mirası (1) çocuk edebiyatı (1) klasik (4) nobek (1) toplu şiirler (1) 8 puan üstü alan kitaplar (1) uzun hikaye (1) kitle ve iktidar (1) morel'in buluşu (1) fantastik edebiyat (3) para-psikoloji (1) türk yazar (1) sürükleyici (1) suskunlar (1) bağımsız çizgi roman (1) ricardo reis'in öldüğü yıl (1) ayşe kulin ve eserleri (1) romanlar (1) 2 (1) dizi (1) vazgeçilmez (1) franz (1) siyasal düşünce (1)