"sıkmayan" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

cocuk (1) bdt (1) karamazov kardeşler (1) aylak adam (1) faruk ulay (1) dünya devrimler tarihi (1) polisiye öyküler (1) suç (3) toplumsal gerçeklik (1) türkçe edebiyat (1) katre (1) muzaffer şen (1) gizem (1) bulantı (1) ayşe kulin ve eserleri (1) filmi çekilen kitaplar (1) genel ilgi (1) cingöz recai (1) komik (1) nuzul (1) kıpkısa öykü (2) aynı yıldızın altında (1) siyaset (2) seriler (1) müzebilim (1) en iyi roman (3) edinmek (1) deneme-inceleme (3) hayvan çiftliği (1) hedef (1) bitmesin dedirten (1) 2 (1) kasvetli ev (1) pulitzer ödülü (1) 20. yüzyıl (1) seksek (1) iktisat (1) morel'in buluşu (1) robinson crusoe (1) tarihi gerilim (1) kayıp hayaller kitabı (1) motivasyon (1) bin hüzünlü haz (1) ingiliz edebiyatı-klasikler (1) kitap kapağı (1) bencilliğin erdemi (1) gezi (1) bizimece dergisi (1) şah ve sultan (1) kıraat (1)