"sıkmayan" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

ricardo reis'in öldüğü yıl (1) sosyalizm (2) seriler (1) jean-christophe grangé (1) çocuk (1) toplu şiirler (1) deneysel (1) tavsiye (2) yayın (1) okuma (3) türk edebiyatı (5) mart menekşeleri (1) boleyn kızı (2) güldüren (1) grange (1) ceza (1) tıp (1) adaş (1) sokratesin savunması (1) gerilim (4) türk roman (1) kitap kapağı (1) ingiliz edebiyatı-klasikler (1) osmanlı (3) online kitap al (1) artemio cruz'un ölümü (1) kaliteli (2) araba (1) nehirlerin kadını (1) kodin (1) akıcı (1) felsefenin tesellisi (1) vampir (1) poirot (1) uygarlık (1) motivasyon (1) aranan (1) binbir gece masalları (1) körleşme (1) kültür felsefesi (1) yavuz bahadıroğlu (1) aksiyon (2) mushaf (1) hayalkırıklığı (1) sultanı öldürmek (1) gizem (1) alemdağ'da var bir yılan. alıklar birliği (1) selma ve gölgesi (2) müzebilim (1) bestseller (1)