"sıkmayan" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

giriş (1) hercule poirot (1) baskısı yok (1) cehenneme övgü (1) düşünce (2) nar ağacı (1) ressam (1) dram (3) dght (1) sıkıcı (2) kürk mantolu madonna. (1) türk (2) aşk macera (1) faruk ulay (1) politik roman (1) müzebilim (1) museology (1) berbat (1) en (4) sünni (1) güldüren (1) 100 temel eser (1) anlatı (1) musevilik (1) ile (1) okuma (3) göçebe (1) psikyati (1) bilimkurgu öyküler (1) hasan ali yücel klasikler dizisi (1) psikoterapist (1) araştırma-inceleme (1) kült (1) boleyn mirası (1) hobbit (2) oku (2) hoş (1) romantik (1) macera (4) göz ardı edilmiş (1) odysseia (1) ayşe kulin ve eserleri (1) fantastik kitap (2) astronomi (1) kaybolmuş (1) vampir akademisi (1) otobiyografi (2) siyasal düşünce (1) seksek (1) mahkum prenses (1)