"dünya klasikleri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Dünya klasikleri

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

hoş (1) politik (1) od (1) grange (1) bin hüzünlü haz (1) jane austen (1) hikaye (6) felsefenin tesellisi (1) semerkant (1) müze (1) mitoloji (1) hobbit (2) kuantum teorisi (1) kaliteli (2) sana gül bahçesi vadetmedim (1) klasik (4) sofra (1) silinmiş (1) don quijote (1) stephen king (1) batı felsefesi (1) kaptan (1) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) roman (23) ad (1) ıskender (1) yitik ülke yayınları (1) kuyucaklı yusuf (3) obsidiyen (1) polisiye öyküler (1) a dan z ye felsefe (1) din felsefesi (1) sosyal tarih (1) çocuk edebiyatı (1) aynı adlı (1) musevilik (1) zaman bulutları (1) kitap listesi (1) uzun hikaye (1) en (4) kültür (2) hayatın anlamı (1) einstein (1) siyasi-askeri tarih (1) 2013 (1) saçma (1) fantastik roman (4) fumetto (1) aylak adam (1) göktürk (1)