"dünya klasikleri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Dünya klasikleri

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

hasan ali yücel klasikler dizisi (1) ahmet ümit (2) çorba (1) aksiyon (2) kimya (1) yol (1) stephen king (1) tjh (1) katre (1) medeniyet tarihi (1) fadime uslu (1) psikyati (1) ramazan (1) kaybolmuş (1) hıristiyanlık (1) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) gizem (1) kitapalti (1) gülün adı (1) ceza (1) ishak (1) vazgeçilmez (1) motivasyon (1) 8 puan üstü alan kitaplar (1) decameron (1) yavuz bahadıroğlu (1) sherlock holmes (2) siyasal düşünce (1) benzeyen (1) beatrice: kötü tohum (1) bilim (1) kuyucaklı yusuf (3) aşkın sanal halleri (1) sosyal bilimler (1) paul auster (1) dinler tarihi (1) 50 (1) diskdünya (1) yanardağın altında (1) babil (1) bosna savaşı (1) dublin caddesi (1) nehirlerin kadını (1) ile (1) gezi kitapları (1) ödüllü kitaplar (1) batı felsefesi (1) fantastik kitap (2) yenik düşmüş (1) en (4)