"dünya klasikleri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Dünya klasikleri

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

dinler tarihi (1) gereken (2) grange (1) tarihsel materyalizm (1) okumak (1) einstein (1) bilimkurgu (1) sherlock holmes (2) edebiyat (5) nietzsche ağladığında (1) uygarlık (1) bin dokuz yüz seksen dört (1) lise ve dengi (1) celil oker pınar kür (1) cocuk edebiyatı (1) 2012 (2) para-psikoloji (1) marksizm (1) dünya edebiyatı (4) meal (1) satranç (1) tjh (1) devrimler (1) aşk macera (1) kum kitabı (1) bilinmeyen (1) yüzüklerin efendisi (1) savaş ve barış (1) aranan (1) ihsan oktay anar (1) resim (1) oyun (1) romantik-komedi (1) kitap (15) soner yalçın (1) oblomov (1) bütün şiirler (1) sayfa (1) altıkırkbeş (1) çocuk edebiyatı (1) türkçe edebiyat (1) 20. yüzyıl (1) fantastik kurgu (3) eğitim kitabı (1) kitapkurdu (1) yerli roman (1) hıristiyanlık (1) yol (1) mimarlıki (1) mimarlık tarihi (1)