"dünya klasikleri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Dünya klasikleri

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

anı-günlük-mektup (1) dünya (2) sıkıcı kitaplar (1) türkçe (1) nuzul (1) gezi kitapları (1) ad (1) 100 temel eser (1) fantastik edebiyat (3) kadın sorunu-feminizm (1) ahmet coşkun (1) kasvetli ev (1) yaşama coşkusu (1) ntv (1) bizimece dergisi (1) edebiyat > şiir (yerli) (1) sürükleyici romanlar (1) oyun (1) aynı (1) garip (1) hikaye; öykü (1) savaş romanı (1) gerilim (4) basit (1) poirot (1) dehşete düşüren (1) sultanı öldürmek (1) osmanlı (3) bilgelik (1) kült (1) az (1) dünya klasikleri (4) aşk şarkısı (1) sosyoloji (1) ödül (1) jean-christophe grangé (1) siyasi (1) kaybolmuş (1) tarihi gerilim (1) kanbağı (1) altıkırkbeş (1) en iyi 2. abdülhamit roman ve kitapları (1) yer bilimleri (1) seyehatname (1) din felsefesi (1) sokratesin savunması (1) piraye (2) hobbit (2) bilimkurgu (1) aranan (1)