"dünya klasikleri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Dünya klasikleri

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

faruk ulay (1) oblomov (1) iyi (2) kuyucaklı yusuf (3) çocuk kitapları (1) en (4) farklı (1) ağlatan kitaplar (1) tanzimat edebiyatı (1) aynı adlı (1) bencilliğin erdemi (1) vahy (1) hgdr (1) kodin (1) psikoloji (5) genel ilgi (1) tarihi gerilim (1) cocuk (1) obsidiyen (1) dgfsjetuetj (1) seyyah (1) a dan z ye felsefe (1) aranan (1) türk tarihi (1) kızıl kraliçe (1) mimarlık tarihi (1) christe (1) çeviri (1) anı-günlük-mektup (1) medeniyet felsefesi (1) süründüren kitaplar :s (1) ecinniler (1) bin muhteşem güneş (3) sürekleyici (1) mimarlıki (1) politik roman (1) vazgeçilmez (1) fantastik kitap (2) psikolojik gerilim (2) zaman kaybı (1) kıraat (1) kitapalti (1) osmanlı tarihi (3) harika (2) pulitzer ödülü (1) iktisat tarihi (1) karamazov kardeşler (1) sürükleyici kitaplar (3) akıcı (1) online kitap al (1)