"dünya klasikleri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Dünya klasikleri

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

savaş romanı (1) ejderha dövmeli kız (1) yerli roman (1) hayatın anlamı (2) türk klasikleri (2) ıskender (1) kapıda ödemeli kitap (1) diyalektik (1) boleyn mirası (1) julia-günahkar çocuklar (1) çanakkale (1) satranç (1) nehirlerin kadını (1) etki. (1) türk roman (1) fantastik yazar (1) cingöz recai (1) tutunamayanlar (1) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) dış politika (1) popüler (1) fransız balkon (1) arkeoloji (1) bilim (1) ilk (1) korkunç (1) okunmalı (1) süründüren kitaplar :s (1) sovyet (1) kurgu dışı (1) hazineleri (1) bin hüzünlü haz (1) benzeyen (1) bencilliğin erdemi (1) mutlaka (1) sosyal tarih (1) genel ilgi (1) mimarlıki (1) bin muhteşem güneş (3) yerli romanlar (1) islam (3) lise ve dengi (1) lolita (1) seyehat (1) zaman kaybı (1) yanardağın altında (1) babil (1) percy jackson ve olimposlular (1) karamazov kardeşler (1) sherlock holmes (2)