"dünya klasikleri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.

Dünya Klasiklerinin en seçkin listesi.


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Dünya klasikleri

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

gazete ve dergi makaleleri derlemesi (1) mimarlıki (1) sovyet (1) aşk macera (1) basit (1) gizem (1) polisiye öyküler (1) toplu şiirler (1) ejderha dövmeli kız (1) seri (3) kuğunun son şarkısı (1) bilimkurgu (1) türk klasikleri (2) yeraltı edebiyatı (1) iyi (2) istanbul (1) nadir (1) lord of the rings (1) türk romanı (1) kitapalti (1) sürükleyici (1) çevirmen (1) uzun hikaye (1) aranan (1) savaş romanı (1) dublin caddesi (1) fantastik kitap (2) hazine (1) anı (1) arsen lüpen (1) bin dokuz yüz seksen dört (1) mustafa kutlu (1) süründüren kitaplar :s (1) deniz (1) açlık oyunları (2) ad (1) bulanamayan (1) tjh (1) darren shan (1) listem (1) tess gerritsen (1) suhuf (1) sürükleyici romanlar (1) fransız balkon (1) kadın sorunu-feminizm (1) alışkanlığı (2) fadime uslu (1) yenik düşmüş (1) julia-günahkar çocuklar (1) yerli roman (1)