"sıkıcı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

En Sıkıcı Kitaplar

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

hep seni bekledim (1) dünya klasikleri (4) psikoloji (5) kurabiye (1) 8 puan üstü alan kitaplar (1) hobbit (2) darren shan (1) rus edebiyatı (2) kadın sorunu-feminizm (1) sevgi (2) ricardo reis'in öldüğü yıl (1) şimdi benimsin (1) bin dokuz yüz seksen dört (1) sosyoloji (1) yaşam kullanma kılavuzu (1) tolkien (1) silinmiş (1) deniz (1) berbat (1) felsefe tarihi (2) türk dış politikası (1) ut8ı y6g (1) yeni çıkan (1) deliliğe övgü (1) anı (1) çevirmen (1) bestseller (1) etki. (1) alışkanlığı (2) anna karenina (1) sultanı öldürmek (1) yargısız infaz (1) kur'an (1) dilbilim (1) türk edebiyatı (5) iskenderi pala (1) ulysses (1) yolculukta okunması gereken kitaplar (1) yanardağın altında (1) evrimsel biyoloji (1) tatlı (1) bu yıl (1) kötü kitaplar (1) dram (3) ilk (1) baskısı tükenmiş (1) bencilliğin erdemi (1) çizgi roman (1) güzel kitaplar (1) yolculuk (2)