"sıkıcı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

En Sıkıcı Kitaplar

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

ıskender (1) toplumsal gerçeklik (1) yitik ülke yayınları (1) anı (1) türk roman (1) polisiye / gerilim (1) beyaz kraliçe (1) siyasal düşünce (1) kültür felsefesi (1) güzel kitaplar (1) pulitzer ödülü (1) hobbit (2) cehenneme övgü (1) sayfa (1) ateşböceği yolu (2) kısa kitap (1) bulanamayan (1) aforizmalar (1) romantik-komedi (1) soner yalçın (1) farkındalık (1) morel'in buluşu (1) istanbul (1) 20. yüzyıl (1) padişah (1) jane austen (1) ejderha dövmeli kız (1) alemdağ'da var bir yılan. alıklar birliği (1) yol (1) odysseia (1) bulantı (1) aranan (1) mizah (1) sosyoloji (1) çağdaş roman (2) suskunlar (1) edinmek (1) atıştırmalıklar (1) gemi (1) ilk (1) hatıra (1) filmi çekilen kitaplar (1) terry pratchett (1) aksiyon (2) cocuk (1) türk dış politikası (1) discworld (1) bosna savaşı (1) küçük mucizeler dükkanı (1) kayıp zamanın izinde (1)