"sıkıcı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

En Sıkıcı Kitaplar

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

en iyi 2. abdülhamit roman ve kitapları (1) din felsefesi (1) şiir (yerli) (1) en çok satanlar (1) politik roman (1) gezi kitapları (1) bir vefa kalmıştı (1) son otobüs (1) çocuk kitapları (1) lise ve dengi (1) okunması (2) edebiyat > polisiye (1) sağlık (3) ölmeden önce (1) osmanlı tarihi (3) popüler (1) şii (1) piraye (2) fadime uslu (1) 1 (1) için (1) çeviri (1) tıp (1) stephen king (1) basit üslup (1) trajedi (1) siyaset felsefesi (1) gizli anların yolcusu (1) aynı yıldızın altında (1) pala (1) yavuz bahadıroğlu (1) kayıp gül (1) alevilik (1) dünya devrimler tarihi (1) türk roman (1) ahlak felsefesi (1) hayatın anlamı (1) artemio cruz'un ölümü (1) iyi (2) 9 puan üstü kitaplar (1) türkçe (1) discworld (1) okuma (3) sanatçı biyografisi (2) ishak (1) yüreğinin götürdüğü yere git (1) tasavvuf (1) tiyatro (1) sürekleyici (1) sanat tarihi ve kuramı (1)