"sıkıcı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

En Sıkıcı Kitaplar

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

ateşböceği yolu (2) az (1) 2 (1) türkçe edebiyat (1) tavsiye (2) muzaffer şen (1) tarihsel materyalizm (1) bağımsız çizgi roman (1) deneme-inceleme (3) artemio cruz'un ölümü (1) yol (1) şiir (çeviri) (1) kıraat (1) çağdaş türk edebiyatı (2) garip (1) türk edebiyatı (5) kitap kapağı (1) psikoterapist (1) toplumsal cinsiyet (2) siyaset kuramı (1) harika (2) tatlı bela (1) favorilerim (1) seyehat (1) çocuk (1) suç ve ceza (3) etki. (1) sokratesin savunması (1) iz taşıyan kitaplar (1) nar ağacı (1) sosyal tarih (1) bir gün (2) zaman yolcusunun karısı (2) ölümü düşünmek (1) çanakkale (1) ekonomi politik (1) klasik (4) bir kadın ağlıyor (1) kitapkurdu (1) fizik (1) isim (2) kişisel gelişim (3) filmi çekilen kitaplar (1) kitap (15) kürk mantolu madonna (6) iyi (2) okudum (1) satranç (1) için (1) anı-günlük-mektup (1)