"sıkıcı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

En Sıkıcı Kitaplar

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

ilyada (1) semerkant (1) oyun (1) rusça roman (1) çocuk edebiyatı (1) philippa (1) yaş (1) gezgin (1) emek tarihi (1) arsen lüpen (1) aşk (5) ekonomi politik (1) kayıp gül (1) sanat (2) liste (1) yamuk bakmak (1) yayın (1) felsefe (9) online kitap al (1) amerikan edebiyatı (1) beni aşka inandır (1) müze eğitimi (1) müzebilim (1) küçük mucizeler dükkanı (1) seyyah (1) harry potter ve felsefe taşı (1) einstein (1) yolculuk (2) ekonomi/iktisat (1) musevilik (1) ressam (1) arkeoloji (1) robinson crusoe (1) siyasi-askeri tarih (1) 2012 (2) gregory (1) körleşme (1) beat kuşağı (1) toplumsal gerçeklik (1) çok satar (1) motivasyon (1) hazineleri (1) cinayet (1) nobek (1) fırtına (1) macera (4) türk yazar (1) bir garip orhan veli (1) iki dünya arasında (1) hayatın anlamı (1)