"sıkıcı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

En Sıkıcı Kitaplar

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

oku (2) cumhuriyet tarihi (1) sen ve ben (1) bir garip orhan veli (1) gemi (1) aynı isimli (1) faruk ulay (1) okunması (2) yeni yazarlar (1) kafka (1) ahmet coşkun (1) ağlatan kitaplar (1) aforizmalar (1) sana gül bahçesi vadetmedim (1) yitik ülke yayınları (1) felsefe tarihi (2) ilk (1) martin eden (1) bir kadın ağlıyor (1) iktisat (1) kahraman (1) zaman kaybı (1) okudum (1) aşkın sanal halleri (1) kadın sorunu-feminizm (1) tarikatler (1) ateşböceği yolu (2) siyasi-askeri tarih (1) suç (3) hukuk (3) iskenderi pala (1) kaliteli (2) nuzul (1) kıpkısa öykü (2) vahy (1) dinler tarihi (1) artemio cruz'un ölümü (1) bilimkurgu (1) sayfa (1) einstein (1) 20. yüzyıl (1) en iyi roman (3) mimarlık (1) fransız balkon (1) celil oker pınar kür (1) motivasyon (1) kuğunun son şarkısı (1) edinmek (1) diskdünya (1) tasarım (1)