"sıkıcı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

En Sıkıcı Kitaplar

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

kralın dönüşü (1) insan-toplum (1) öykü (6) evrimsel biyoloji (1) okumak (1) yaşama sevinci (1) göktürk (1) korkutan (1) sıkmayan (1) silinmiş (1) deliliğe övgü (1) kitle ve iktidar (1) fırtına (1) odysseia (1) türk romanı (1) meal (1) çorba (1) kahraman (1) dehşete düşüren (1) mizah (1) dram (3) en iyi 2. abdülhamit roman ve kitapları (1) çocuk kitabı (1) zaman yolcusunun karısı (2) listem (1) türkçe roman (1) şii (1) dght (1) cocuk edebiyatı (1) adaş (1) mutlaka (1) aynı yıldızın altında (1) siyaset felsefesi (1) gülün adı (1) aksiyon (2) en iyi roman (3) yarım bıraktım (1) martin eden (1) batı felsefesi (1) iktisat tarihi (1) a dan z ye felsefe (1) bd (1) yanardağın altında (1) jane austen (1) kanbağı (1) poirot (1) vizyon (1) komik (1) soru bankası (1) savaş romanı (1)