"sıkıcı" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

En Sıkıcı Kitaplar

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!

İlk sıraya en çok hayatınızdan bezdiren kitabı koyun!


Üslubu En Akıcı Dünya Klasikleri

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesin size "Bırakmaa" diye bağırdığı kitaplar?

Bazı klasikler var ki ruh haline göre, hele dili de akıcıysa kişiyi hemen içine çeker.. Bazıları da vardır ki, konu ne kadar orjinal olursa olsun üsluptan dolayı insanın okuyası gelmez. Son derece akıcı, siz elinizden bırakmak isteseniz de içinizden gelen sesi... tümünü göster

Listede kitap yok


Liste Etiketleri daha fazla etiket

hedef (1) araba (1) mimarlık tarihi (1) bilim felsefesi (1) museum (1) ceza (1) yeni kitaplar (1) varoluşçuluk (1) marksizm (1) sofra (1) çocuk (1) mülksüzler (1) beat kuşağı (1) geleceği parlak yazarlar (1) aşk şarkısı (1) hıristiyanlık (1) iktisat (1) harika (2) meal (1) fantastik kitap (2) felsefenin tesellisi (1) müze (1) psikyati (1) kanbağı (1) korkunç (1) toplu şiirler (1) 2012 (2) seyehatname (1) sayfa (1) patasana (1) para-psikoloji (1) osmanlı (3) 1001 (1) küçük mucizeler dükkanı ve daha kutuphanemde yer alan diğer kitaplar (1) franz (1) çağdaş türk edebiyatı (2) pasta (1) ecinniler (1) homo deus (1) dilbilim (1) vizyon (1) ile (1) oku (2) deliliğe övgü (1) vampir akademisi (1) yol (1) medeniyet (1) ödül (1) tarihi gerilim (1) biyografi (4)