Seni Sevmek İstemedim (düzenle)

(düzenle)

8.6

En Son Değerlendirmeler

0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

Doğan devlet adına da çalışan zengin bir iş adamıdır.
Kendisine borcu olan eski arkadaşı Deniz'den borcunu almaya gider. Burada kardeşi Pınar ile karşılaşır.Etkilendiği için Deniz'e Pınar karşılığında senetleri yırtacağını söyler. Deniz ise bunu kabul eder.

Pınar ise çapkın olarak adı çıkmış abisinin arkadaşı ile nişanlı güzel bir kızdır. Doğan kendisini üstünde bikinisi ile zorla alıp götürünce nişanlısından ayrıldığı, abisinin borçları yüzünden kendisini satmasına neden olduğu için Doğan'dan nefret eder. Abisinin borçları karşılığında beş ay onunla kalacaktır.
Pınar bunu mecburen kabul eder ama her fırsatta nefretini kusar. Ne kadar nefret ettiğini söylese de etkilenmesinin önüne geçemez. Doğan ise duyduklarından dolayı onun tecrübeli olduğunu sansa da masum olduğunu öğrendikten sonra daha çok bağlanır evlenmek ister.
Pınar nefret ediyorum dedikçe daha çok bağlanır ama kırmaya devam eder.
Yaşadıkları zorluklardan, acılardan sonra nihayet mutlu son gelir.

Diğer yakışıklıları bu kitapta da görüyoruz.
Doğan'ın hikayesini çok sevdim. FMarsal erkeklerinin zorbalığına alıştığım için severek okudum. Pınar yazarın en sevmediğim kadın karakteri oldu.
Çoğu yerde Pınar'a sinir oldum çok çektirdi çok abarttı ama neyse ki akıllandı.

7 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
8 puan

Pınar senden nefret ediyorum nefret.

Doğan 😘

9 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
9 puan

Doğan... FMA kitaplarında aşık olduğum ilk karakter. Tabii seri devam edince haremde büyüdü ama bu farklı bir konu.
Bana göre bu kitap öncesindekine göre daha farklı bir hava hissettirdi. Emin olabilirsiniz bu kitabı elinize aldığınızda bitirmeden bırakmayacaksınız!

2 yıl, 3 ay önce
5 kişiden, 5 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

FMA klasik bir Türk filmi yazarı evet..Çok birşey beklemeyin ancak bu hikayesini oldukça sevdim ve tavsiye ediyorum...

2 yıl, 5 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
2 puan

Hala sinirden ateş atıyor kafamdan. O nasıl bir kadın karakter ya! Allah'ım! Ağladım sinirimden! Kendimi yedim kitap bitene kadar! Kadınlar çok güzelmiş, erkekler çok yakışıklıymış! Onlar ne biçim aileydi üstelik! Nasıl tepkiler bunlar! o kız benim elimde olacak ağzını yüzünü dağıtırdım! Hala cinlerim tepemde ya! Aptal şey! Hep böylelerine Doğan gibiler düşer zaten! Kitabı aldığım güne lanet olsun ya! (Yeni bitirdim, öfke krizimi mazur görün)

2 yıl, 9 ay önce
5 kişiden, 5 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
8 puan

Aslında FMArsal'ın özellikle bu kitabını okumayı çok istiyordum ama Türk yazar çekincemden dolayı okumaya üşeniyordum. Okuduğum birkaç FMArsal'dan sonra bu kitabı okudum ve genel olarak beğendim.

Başta Pınar'a hak versem de bebeğini kaybettikten sonra Doğan'a "Eski nişanlım bana bunu yapmış olmasına rağmen senden kat be kat daha iyi bir insandır." tarzı cümlesinden sonra karakterin bazı şeylere kafasının basmadığını anlamış bulundum. Acı çekiyorsun tamam, adamı yanında istiyorsun o da tamam ama adamı sırf ilgisizlikle suçladığın için böyle bir tavır ve cümleden sonra adamın yerinde olsam kızı affetmem biraz daha uzun sürerdi, belki affedemezdim.

Bu detay hariç kitap genel olarak güzeldi.

3 yıl, 2 ay önce
2 kişiden, 1 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
1 puan

Her paragraf senden nefret ediyorumla baslayip son buldu resmen tecavuz edildi kiza ve boyle sacma tutarsiz hikaye olamaz param var kizin gonlunun olmasi sorun degil sahip olucam mantiginda bir karakter nasil sevilir. Iki karakterde birbirinden itici biri sadece seks seviyormus adami sevmiyormus diger parayla kiza sahip olacak kadar dengesiz tabii ki her iki karakterde dogaustu gorulucek kadar guzel fma kitabi sonucta baska bisey olabilir mi fakir kas tigini olmayan bir adam asla asik olamaz. Yazarin baska bir kitabini gorursem kosarak uzaklasirim birak okumayi

3 yıl, 3 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
5 puan

yazarı nekadar sevsem de seni sevmek istemedim ve diğer bazı kıtaplarındakı asırı cinsellik ile kadının ve erkegin yasları arasında ucurum olması benı cok yoruyor konu bakımından degişik heyecanlandıran bir konu gelmedi bana nekadar Dodo nun hayatını merak etsemde biraz hayalkırıklıgına ugradım

3 yıl, 4 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

Şu kitap benim en sevdiğim Fatih Murat Arsal kitabı. Doğan kesinlikle aşık olunası bir karakter. "Ben aşık olmam" diyen, aşık olan arkadaşlarıyla dalga geçen adamın Pınar'a böylesine bağlanması çok güzeldi.

3 yıl, 8 ay önce
4 kişiden, 4 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
9 puan

Güzeldi ,bol kavgalı, bol öfkeli ve nihayetinde mutlu son.Daha öncede yazarın e-kitaplarından okumuştum ama bu kitapta cinsellik sanki çok abartılmıştı.

3 yıl, 9 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
Profil Resmi
10 puan

Favori FMArsal kitabım. İlk göz ağrım belki ondan belki de Doğan'dan bilmiyorum. Tıpkı Nefretten Sonra'da olduğu gibi kız karaterimiz Pınar da Doğan'a etmediğini bırakmıyor.Fakat benim Pınarın hırçınlığını makul bulduğum çok an oldu. Tabi bazen ayarı iyice kaçırdı ama yine de sevdim Pınar'ı itici gelmedi bana. Bu yüzden hikayenin konusu olsun karakterleri olsun benim en sevdiğim FMA kitabıdır,bolca tavsiye edilir.

3 yıl, 9 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
7 puan

Pınar ve Doğan'ın hikayesi bitti ama beni de bitirdi . Tamam sonunu sevdim hatta son bir 150 sayfasına bayıldım . Ama Pınar karakteri deli etti beni o nasıl bir inattır yahu ilk defa bir karaktere bu kadar kıl oldum . Kitabı sadece Doğan için okudum ve tabi birkaç yan karakter .... onun dışında kitap fazla abartı gibi geldi bana hiç gerçekçi gelmedi(özellikle karakterler) ama yine de sevdim çok akıcıydı . Kaynana Süheyla favorim :D .
.

3 yıl, 10 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

Ahh doğan sen nesin öyle yaa allah bana da senin gibi biri nasip eder inşallah süper bi kitaptı bence ilkine göre çok çok daha iyiydi pınar ise saç baş yoldurtan tiplerden ama çok güzeldi hele ki sonlara doğru o duygu yoğunluğu çok fazlaydı. Kısacası eğer okumadıysanız hemen başlayın ve DOĞAN ile tanışın. :))

3 yıl, 10 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
9 puan

Uzun bi sure dogan diye dolasacagim galiba... :)

3 yıl, 11 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

Bir FMArsal klasiği olan mutlu sonla taçlandırılmış harika bir kitap. Kitaplığımda aynı kitaptan sadece kapakları değişik diye 3 tane olan tek kitap Seni Sevmek İstemedim… Ve şimdi de 5. baskısını yaptığı için 4 tane oldu. :) Aslında bu kitap yeşil gözlü dev olarak da adlandırılan, yakışıklı zorba Doğan, yani Dodo’nun diğer FMArsal kitaplarında ettiği büyük sözleri nasıl da tek tek yediğinin hikayesi.

Bu kitap sadece bir aşkı anlatmıyor, aynı zamanda büyük dostlukları, çıkarsız ilişkileri, vefalı arkadaşlıkları da anlatıyor. Öyle ki, Doğan ile Tamer’in şuursuz Erdem’i bir temiz dövdükleri bölümde; Doğan ağladı, Tamer ağladı, ben de her okuyuşumda çevremdeki insanlara aldırmadan onlara eşlik ettim.

Kitap yakışıklı, karizmatik FMArsal erkeklerinin içinde en pervasız, alaycı, şüpheci ve kayıtsız olan Doğan’ın sosyetik güzel Pınar ile tanışmasıyla başlıyor. Pınar inatçı, güzel, hırçın bir genç kız. Çarpıcı!!! bir şekilde olan tanışmalarına, bizim Doğan’ın pervasızlığı eklenince, bunun üzerine bir de bikinisi ile kaçırılınca macera başlamış oluyor tabii. Pınar’ın nefretinin aşka nasıl dönüştüğünü adım adım izliyorsunuz kitap boyunca. Kitap çok akıcı, sürükleyici, güzel kurgulanmış. Yavaş yavaş, sindire sindire, tadını çıkara çıkara okumak istedim ama yine de uykusuz iki gece de bitti. Hem okuyup ne olup bittiğini bilmek, sonunu öğrenmek, hem de hiç bitmesin böyle sürekli okuyayım diyeceğiniz kitaplardan. Onlarla birlikte gülüp, onlarla birlikte ağlayacaksınız. Öyle ki kitabın sonlarına doğru market sahnesindeki Pınar’ın halleri bana servis içinde ciddi ciddi kahkaha attırdı… :)

Yazarın anlatımı akıcı, konu sürükleyici, karakterler yakışıklı ve güzel, dostlukların eşi benzeri yok, bir aşk romanından beklenen her şey var kısacası…. Okuyun pişman olmayacaksınız…

3 yıl önce
1 kişiden, 1 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
Profil Resmi
10 puan

Dodo <3 Fmarsal erkeklerinden benim için en özel olan <3 herkes okumalı <3

3 yıl önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

harika bir kitaptı bence herkes bu kitabı okumalı fatih murat arsal gerçekten harika bir yazar...

4 yıl, 1 ay önce
1 kişiden, 1 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

Dogana asik oldugum icin uzun sure bitirmeye kiyamadim ama sonunda bittirdim ve niye bittin sen.diye bidaha okudum. Dusunuyorumda Bizim Turk erkeklerinde gercekten hala boyle seve bilen.erkekler kaldimi hani kaldiysa bilelim onlari ya klonlayalim yada muzeye kaldiralim gelecek nesle ornek olsuar . Hatta biz bunu Fatih hocamiza sorduk Tahir tamer dogan Akin gercek mi yoksa sadece hayal urunumudur diye "Her hayalde gerceklik payi vardir " dedi ve ben yana done Dogani aramaktayim hala :D Bi cok kitapda kiz karakterlere kil olsamda bi sekilde heb ginlumu alirlardi ama ! Pinar !!! Resmen kizi bulsam elimde kalicak o derece sinir etti beni o derece beni kendine sinir.etti. Hayir anlamadigim sey su hem kiskaniosun hem ondan uzak kalamiosun hemde cocugun.canini okuyosun . E be guzelim cocugun.cani yaktin tmm anladik ama niye hem ona izin verip hemde hala canini yakmaya devam ediosun ya tamamen drf et yada cek al ama yok inat yaa !Nasi bi inatsa. Az daha oluodyn inadindan ... cocugunu kaybetmeyi aadigi sirada emin oldu dogani sevsigine nasi bi mantigin nasi bi algin var cozemedim ama ! Bugune dek hic bi karaktere delirmemisdim sana delirdigim kadar ! Fatih hocanin bir cok guzel kitabindan iclerinde benim goz bebegim olan ... Mutla okumaniz gerek. Ve kizlar okumayanlatiniz icin soyluyorum Fatih hocanin her bir kitabindaki Erkege aşik olmaya hazir olun cunki siz farkina varmadan onlar sizi.etkisi altina almaya coktan basarmis olucaklat 😘😍💞💞 :D :*

4 yıl, 1 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

muhteşem bir kitap mutlaka okunmalı....

4 yıl, 2 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
Profil Resmi
10 puan

Okuduğum en güzel aşk romanlarından biri şiddetle tavsiye ediyorum zaten filmdede şiddetten doğan bir aşk var..

4 yıl, 3 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
8 puan

Her ne kadar kitabın başlarında çok sinir olsam da bir kadın olarak Pınarı anlıyorum ve yaptıklarına bir yere kadar hak veriyorum ama bir anne olarak ondan hala nefret ediyorum.

4 yıl, 4 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

Farklı bir aşk hikayesi; en büyük aşklar nefretle başlar. Ben keyifle okudum.

4 yıl, 5 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

gayet güzel akıcı romantik komik iş te kısaca okunası bi kitap
:)

4 yıl, 6 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
9 puan

okunası :)

4 yıl, 6 ay önce
3 kişiden, 3 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

Dodo.... Bitanesinnn :))) Beni Türk yazarlarıyla barıştan kitap..

4 yıl, 6 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
Profil Resmi
9 puan

Sonu belli ama akıcılığı çok iyi

4 yıl, 7 ay önce
1 kişiden, 1 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
Profil Resmi
9 puan

Ahhh Doğan sen ne çılgın adamsın. AŞK saliselik bir durum kanıtladın. Böyle kaynanaya da can kurban hani:))


Bazen satırlarda kayboluruz ya da satırlar bizde. Karakterler işler benliğimize. Kitap, kitap olmaktan çıkar bir dost, bir mazi gibi anlatılır dilden dile. Doğan! Unutulmazım ... kitabını okumadan bir ömür tanımışçasına sevdiğim karakterli karakter! Adamım!!!

http://pudratozu.blogspot.com/2013/08/seni-sevmek-istemedim-fm-arsal-brak.html

4 yıl, 7 ay önce
1 kişiden, 1 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
Profil Resmi
10 puan

ilk FMarsal kitabım ve ben doğan'a kişiliğine hayran oldumm..ve tabiii siyaha çalan yeşil gözlerinde de...
pınar'a başta kızdım ama sonra ona sonuna kadar hak verdim ama yine de hamile kaldıktan sonra daha dikkatli ve nefretini körüklemiş olmalıydı...erdem'le buluşmaya bile cüret etmemeliydi....doğan'a geince ona da kızdım neden 5 ay boyunca bir kere aramadı?
ama en azından ona olan sevgini,aşkını pınar daha iyi anladı...eee ne diyelim mutlu son güzeldi...keşke bitmese dediğim bir kitap oldu...
artık sırada nefretten sonra kitabı var...tabi bulunabilirse...basımı tükeniyor hemen...:(

4 yıl, 11 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
4 puan

beğendim

5 yıl önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
10 puan

Büyük konuşan Uçarı Doğanımız :) Aşk kapıyı çaldımı insana feleğini şaşırtıyor işte en büyük örneğimiz Sevgili Doğan .

5 yıl önce
geri 1 | 2