Kitap Tavsiyesi ve Fikir Alışverişi

Bazen elimizde birçok kitap oluyor ve hangisini okuyacağımıza karar veremiyoruz. Bazen de canımız bir kitap okumak istiyor ama bu kitabın ne olduğuna dair bir fikrimiz olmuyor. İşbu sebeple kurulan bu grupta, okuduğumuz kitaplar hakkında birbirimize yardımcı olabilir, okumak istediğimiz kitaplar hakkında fikir teatisinde* bulunabiliriz diye düşündüm.

* Hep cümle içinde kullanmak istemiştim buraya kısmetmiş.


Tür: Genel | Açılış, 28 Temmuz 2011
<< tüm tartışmalar

Vikitap

Tartışma Cevapları
« geri ileri »

1 ile 4 arası cevap gösteriliyor, toplam 4 cevap.
2 kişiden 2 kişi beğenmiş.

Herkese merhaba yaklaşık 4,5 senedir vikitapa üyeyim olabildiğince aktif olmaya çalışıyorum fakat bu durgunluk beni çok rahatsız etmeye başladı. Kimse tartışma açmıyor , fikir alışverişi yapmıyor. 4,5 sene öncesini düşünüyorum da eskiden burası ne kadar canlı , ne kadar güzelmiş meğerse lütfen kendimize gelelim burası bir kitap platformu ve olabildiğince aktif olmaya çalışalım fikir alışverişi yapalım bilgilerimizi paylaşalım. İyi günler

11 ay önce     
2 kişiden 2 kişi beğenmiş.

Bence herkesin diyecek bi şeyleri var da yazmaktan çekiniyorlar veya yazmaya üşeniyorlar. Ha ben de öyleyim biraz, bu mesajınızı görünce benim de aklımda olan bir tartışma konusu açasım gelmedi değil :)

İlerleyen süreçte Vikitap'ın daha aktif olduğunu görebiliriz belki. Instagram hesabı açılmış Vikitap'a, yönetimin sitenin üstüne daha fazla düştüğü anlamına geliyor muhtemelen. Bir ara siteye üye olurken sıkıntı vardı, o giderildiyse yeni insanlar da gelecektir :)

11 ay önce     
4 kişiden 4 kişi beğenmiş.

Merhabalar,

Yeniden site uzerinde calismalar yapmaya basladik. En onemli sorunlarimizdan birisi gunumuze gore cok eskimis olan arayuz ve mobil uygulama eksikligi. Yavas yavas bunlari gidermeye calisacagim. Instagramda hesap acarak ve Facebook sayfamizi canlandirarak Vikitap'in hala arkasinda oldugumuzu gostermeye calisiyoruz. Sabriniz icin gercekten cok tesekkur ederim.

Not: Turkce klavyem olmadigi icin bu sekilde yazmak durumundayim.

11 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Nihayetinde geldim,

Uzun bir tatil sonrası herkese merhaba.

9 ay önce     
« geri ileri »
Bu gruba katıl!
Grup Kütüphanesi
Tüm Gruplar