Mail Arkadaşlığı

Birçok kişinin bir dönem de olsa mail arkadaşı aradığını düşünüyorum. Eskilerin mektup arkadaşlığı, şimdi teknolojiyle mail arkadaşlığına dönüştü. Ve birçok kişinin de benim gibi aradığını bulması için böyle bir grubu açmayı düşündüm burada. Gelin kendi kurallarımızı kendimiz koyalım, seviyeli mail arkadaşlıkları kuralım. Ne dersiniz?


Tür: Genel | Açılış, 26 Ağustos 2013
<< tüm tartışmalar

Umarım hâla buradayızdır?

Tartışma Cevapları
« geri ileri »

1 ile 2 arası cevap gösteriliyor, toplam 2 cevap.
1 kişiden 1 kişi beğenmiş.
Profil Resmi

Evde kalmışken hiç düşüncelerinizi tanımadığınız birine dolu dolu anlatmak istemediniz mi?

7 ay önce     
1 kişiden 1 kişi beğenmiş.

Merhaba Skybam.1, ben bu sene hiç girmedim vikitap'a. Ve yıllar önce açtığım bu grubuma bakmak için yeniden bu siteye girdiğimde sizin yazdığınızı gördüğümde çok sevindim. Birileri mail arkadaşı arıyor diyerekten. :) Teşekkür ederim size.. :)

Kimse cevap vermemiş, ben cevap vermek istiyorum. Evde kalmak benim için çok yeni bir durum değildi, sıklıkla evde olmaya alışkanım. Ama daha da fazlasıyla her birimizin evde kalmak zorunda olduğu bugünlerde tanımadığım birine dolu dolu kendimi anlatmak ve belki de cevap bile vermeyeceği soruları sorup içimi rahatlatmak istedim. Ama sanki bunu yaparsam ben daha çok yıpranacakmışım giibi, şu dönemdeki sıkıntılarımı içeri gördüm. Ya siz? Siz de dolu dolu anlatmak istediniz muhakkak ama anlatabildiniz mi peki? :)

(Grup yöneticisi olarak, birileri yeniden geri döner mi diye tekrar denemek istiyorum. Belki birileri yeniden yazar. Nasılsınız sevgili grup üyeleri??) :)

5 ay önce     
« geri ileri »
Bu gruba katıl!
Grup Kütüphanesi
Tüm Gruplar