Söyleşi ve İmza Günleri

Yazarların ve yayınevlerinin düzenlediği edebiyat seminerleri, konferansları ve imza günleri ile ilgili bilgileri burada paylaşalım :)


Tür: Genel | Açılış, 24 Eylül 2013
<< tüm tartışmalar

Söyleşi ve İmza Günleri

Tartışma Cevapları
« geri ileri »

1 ile 3 arası cevap gösteriliyor, toplam 3 cevap.
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

30 Eylül 2013, Pazartesi günü saat 19:00-20:30 saatleri arasında Galatasaray / Beyoğlu'ndaki Aynalı Geçit'te yazar Ayfer Tunç ve Murat Gülsoy, edebiyat semineri düzenliyor. Kayıt için rezervasyona gerek yoktur.

Ayrıntılı bilgi: http://muratgulsoy.wordpress.com/2013/09/07/diyaloglar-2-oyunbazlar-ve-oyunbozanlar/

7 yıl, 2 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Edebiyat severlere: Usta yazar Murat Gülsoy'un, son kitabı Nisyan, yazarlık ve edebiyata dair diğer konular üzerine olan söyleşisi 28 Ekim Pazartesi saat 18:00'de İstanbul Politikalar Merkezi, Minerva Han, Karaköy'de gerçekleşecek. Katılımcı sayısı salon kapasitesiyle sınırlı olduğundan, rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

7 yıl, 1 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Edebiyat severlere: Usta yazar Murat Gülsoy ve Ayfer Tunç'un ortak düzenlediği, Borges'ten Freud'a, Kafka'dan Murakami'ye örneklerin verileceği ''Diyaloglar 3: Rüya İçinde Rüya'' isimli söyleşi 11 Kasım Pazartesi saat 19:00'da, Beyoğlu'ndaki Aynalı Geçit'te (Avrupa Pasajı içerisinde) gerçekleşecek. Edebiyatı ve edebiyattaki akıl oyunlarını sevenlere duyurulur. Etkinlik ücretsiz olup, rezervasyona gerek yoktur.

7 yıl, 1 ay önce     
« geri ileri »
Bu gruba katıl!
Grup Kütüphanesi
Tüm Gruplar