"insan ilişkileri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

seri kitaplar (1) türk roman (1) hayvan çiftliği (1) kurgu dışı (1) kayıp hayaller kitabı (1) kitapkurdu (1) insan-toplum (1) dizi (1) ıskender (1) çağdaş türk edebiyatı (2) ad (1) kitap (15) türk yazar (1) ağlatan kitaplar (1) yarım bıraktım (1) bora'nın kitabı (1) 100 temel eser (1) hayatın anlamı (1) iktisat tarihi (1) popüler kültür savaşları (1) hayalkırıklığı (1) motivasyon (1) pedro paramo (1) tolkien (1) romanlar (1) müze (1) suç (3) piraye (2) tarihi biyografi (1) paul auster (1) düşündüren (1) bilim (1) eğitim kitabı (1) çanakkale (1) türk (2) nar ağacı (1) anı (1) yeni yazarlar (1) beatrice: kötü tohum (1) mezhepler (1) vahy (1) bulantı (1) macera-gerilim-polisiye (3) pulitzer ödülü (1) ishak (1) kör baykuş (1) distopya (1) için (1) selma ve gölgesi (2) zaman yolcusunun karısı (2)