"insan ilişkileri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

tanrılar okulu (1) hayranıyımmm (1) sıkıcı (2) tarihi biyografi (1) ntv (1) hayvan çiftliği (1) fransız balkon (1) dönüşüm (1) korkunç (1) anı (1) alevilik (1) kumral ada mavi tuna (1) aşk macera (1) kurabiye (1) sünni (1) gizem (1) kuğulu park cinayeti (1) kodin (1) hazineleri (1) bitmesin dedirten (1) psikolojik gerilim (2) cehenneme övgü (1) siyaset kuramı (1) deliliğe övgü (1) tiyatro (1) kayıp zamanın izinde (1) 50 (1) cocuk (1) dublin caddesi (1) güldüren (1) ateş böceği yolu (1) gezi kitapları (1) böğürtlen kışı (1) bilimkurgu öyküler (1) sosyoloji (1) efrasiyab'ın hikayeleri (1) kıraat (1) hıristiyanlık (1) uygarlık (1) aşk (5) uçurtma avcısı (3) türk klasikleri (2) gezikitabı (1) korku (1) vazgeçilmez (1) saatleri ayarlama enstitüsü (1) devrimler (1) yarınki yüzün (1) çanakkale (1) aşka bir şans daha (1)