"insan ilişkileri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

dünya devrimler tarihi (1) suç (3) yolculuk (2) istanbul (1) sosyal bilimler (1) türk klasikleri (2) son hükümdar (1) beat kuşağı (1) ingiliz edebiyatı-klasikler (1) eğitim kitabı (1) gezikitabı (1) sana gül bahçesi vadetmedim (1) dublin caddesi (1) hayatın anlamı (1) komik (1) kayıp zamanın izinde (1) felsefe tarihi (2) musevilik (1) para-psikoloji (1) ince (2) biyografi (4) boleyn mirası (1) hazine (1) din felsefesi (1) cocuk (1) harry potter ve felsefe taşı (1) suç ve ceza (3) komünizm (2) iktisat tarihi (1) baskısı tükenmiş (1) hep seni bekledim (1) hoş (1) cingöz recai (1) ekonomi/iktisat (1) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) gölgesizler (1) sherlock holmes (2) distopya (1) fırtına (1) siyaset felsefesi (1) bereketli topraklar üzerinde (1) ecinniler (1) roman (23) bestseller (1) toplumsal gerçeklik (1) tanzimat edebiyatı (1) tükenmiş (1) piraye (2) hgdr (1) einstein (1)