"insan ilişkileri" ile etiketlenmiş listeler
geri ileri

2020 de okuyacağım ilk 7 roman

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayınladım.

Okumak istediğim kitap sayısı oldukça fazla, her geçen gün listeme yenilerini ekiyorum fakat bu listedeki romanları diğer okumalarıma nazaran daha detaylı bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Motive edici bir etki oluşturmak istediğim için liste halinde yayın... tümünü göster


Liste Etiketleri daha fazla etiket

adaş (1) edebiyat > şiir (yerli) (1) sürükleyici kitaplar (3) ayşe kulin ve eserleri (1) akıcı üslup (1) en iyi (5) dönüşüm (1) kralın dönüşü (1) silinmiş (1) çağdaş türk edebiyatı (2) genel ilgi (1) nietzsche ağladığında (1) ramazan (1) son otobüs (1) tarih felsefesi ve metodolojisi (2) harry potter ve felsefe taşı (1) sosyal bilimler (1) cehenneme övgü (1) kült (1) deneme-inceleme (3) bereketli topraklar üzerinde (1) hazine (1) julia-günahkar çocuklar (1) baskısı tükenmiş (1) yerli romanlar (1) batı felsefesi (1) hikaye; öykü (1) yanardağın altında (1) politik roman (1) resim (1) dinler tarihi (1) gezgin (1) ut8ı y6g (1) sultanı öldürmek (1) ahlak felsefesi (1) siyaset kuramı (1) suç (3) franz (1) dış politika (1) zaman yolcusunun karısı (2) edebiyat (5) cocuk (1) artemio cruz'un ölümü (1) diyalektik (1) en iyi roman (3) sünni (1) mezhepler (1) sanat tarihi (1) dünya devrimleri (1) küçük mucizeler dükkanı ve daha kutuphanemde yer alan diğer kitaplar (1)