Kullanıcı Araçları

Yazar Açıklaması (düzenle)

Mustafa Çay

NLP Master Trainer, Yaşam Koçu, Yazar


Mustafa Çay, Neuro-Linguistic Programlama konusunda uzman eğitimci lisansına sahip bir eğitmendir.

Bir konuşmacı olarak, profesyonel iş yaşamı boyunca 500`den fazla seminer yönetmiş, 49 pratisyen ve 14 uzmanlık eğitiminde eğitmenlik yapmıştır.

Bireysel Koçluk alanında, 1500`ün üzerinde NLP uygulaması deneyimine sahiptir. Bu anlamda Yaşam Koçluğu, Siyaset Koçluğu, Yönetici Koçluğu yapmıştır. Mustafa Çay Türkiye`nin, NLP konusundaki ilk uzman eğitimcilerindendir.

USA merkezli, NLP Eğitmenleri Birliğinin ve The Society of NLP`nin üyesidir.

Lisans eğitimini A.Ü Iktisat Fakültesinde tamamlamış, aynı Üniversitede Halka İlişkiler ve İletişim eğitimi de almıştır.

New Port International University`de Psikoloji Yüksek Lisansı yapmıştır.

Çalışmaları basında oldukça geniş yer almıştır. Ana haber bültenleri de dahil olmak üzere pek çok ulusal kanalda, görsel ve yazılı medyada programlara katılmıştır.

Mustafa Çay, hem kendi uzmanlık alanında, hem de alanı dışında kitapları olan profesyonel bir yazardır.

Profesyonel olarak 11 yıldır kişisel gelişim alanında Eğitmen, Konuşmacı, Danışman ve Yazar olarak faaliyet göstermektedir.

Mustafa Çay`ın eğitim ve seminerleri oldukça eğlenceli ve akıcı geçmektedir. Bilgi ve uygulamaları, Stand-up şeklinde katılımcılara aktarır. Eğitim sonrası yapılan değerlendirmelerde, yüzde yüze yakın katılımcı memnuniyeti sağlanmaktadır.

Aynı zamanda meslektaşı olan Gülçin Çay ile...

Yazar Detayları (düzenle)

Cinsiyet
Erkek
Doğum Tarihi
3 Eylül 1981
Doğum Yeri
Kayseri

Kitapları (birleştir)