Kullanıcı Araçları

Yazar Açıklaması (düzenle)

1990 yılından bugüne profesyonel olarak Basım-Yayın ve Reklâmcılık alanlarında görev yapıyor. Bu süreçte yayınevleri, kreatif ajanslar ve ofsetlerde sektörün tüm ihtiyaçlarına yönelik hemen her alanda görev aldı.
Crea / Astrea Kitap, Trend Tiger Reklâm Ajansı, Tasarı Eğitim Kurumları, İş Bankası Kültür Yayınları, BU Yayınevi, Ekspres Ofset, Alfa Matbaacılık, Alfa Yayıncılık, Galaksi Yayıncılık gibi kurumlarda Yazı İşleri Müdürü, Yayın Danışmanı, Editör, Sanat Yönetmeni, Tasarımcı Grafiker, Yayın Sorumlusu, Teknik Müdür, Çizgi Roman Ressamı, Kaligraf olarak görev yaptı.

Farklı yayınevlerine ait 50 civarı kitapta editör olarak imzası yer alıyor. Bu yayınların arasında ağırlıklı olarak yetişkin edebiyatı eserleri yer alsa da çocuk ve gençlik edebiyatı eserlerine ve dergi metinlerine de destek verdi.

2010 yılı itibariyle yayınlanan, yazar/şair olarak imzasının yer aldığı 10 adet kitap var. Ayrıca, aralarında İspanya’da İspanyolca olarak basılan bir eser olan Hispacon 2007’nin de bulunduğu dört antolojide yer aldı. Pek çok dergiye öykü, deneme ve şiirleriyle destek verdi.

1990-1994 yılları arasında Alfa ÇR Yayınları’nda sırasıyla Kaligraf, Düzeltmen, Çizgi Roman Ressamı ve Editör olarak görev aldı. Bu süreçte Conan, Punisher, Tex, Cat Clow gibi yayınlarda yazı ve çizileriyle yer buldu.

1993 yılında Ben Bir Kediyim adlı şiir kitabı Alfa Yayıncılık kitapları arasında çıktı. Aynı yıl, dönemin SHP’sinin düzenlediği...
daha fazla

Yazar Detayları (düzenle)

Cinsiyet
Erkek
Doğum Tarihi
12 Haziran 1972
Doğum Yeri
İstanbul

Kitapları (birleştir)