yazar düzenlemeleri
asau, 2364 adet değişiklik yapmış.  (1/473)
« geri  
asau, Anlıyorum Ama Konuşamıyorum başlıklı kitabın yazar bilgilerini düzenledi

"" olan yazar(lar)ı "" olarak değiştirdi.
2 gün önce
asau, Merhaba Bebek başlıklı kitabın edisyon detaylarını düzenledi

ISBN düzenlenmiş, eski hali 978-975-14-1411-3, yeni hali 9789751414113
Resmi Web Sitesi düzenlenmiş, eski hali http://www.remzi.com.tr/kitap.asp?kitapID=3037&anaKategori=106&kategori=115, yeni hali boş
2 gün önce
asau, Annenin Rehberi başlıklı kitabın açıklamasını düzenledi

eski halini göster | yeni halini göster | değişimi göster

Bebeğin hayata iyi 1-3 Yaş Çocuk Gelişiminde Sağlam Bir Temel Oluşturmak...

Çocuğunuz bebeklikten çıkıp iki ayağı üzerinde durmayı öğrendiği andan itibaren sizin için bambaşka
bir başlangıç ebeveynlik macerası başlar. Eğer bu büyük değişime hazırlıksızsanız çocuğunuzun güçlenen benlik algısı, her şeyi kendi kendine yapma isteği, duygusal yoğunluğu ve inatlaşmaları karşısında fazlasıyla bocalayabilirsiniz.
Çocuğa, istediği şeyleri
yapabilmesi için bilinmesi gereken her şey bu kitapta! Bebeğin hızlı bir gelişim sürecinden geçtiği yaşamın ilk yılı, ebeveyn-bebek arasında sağlıklı bir bağın kurulması sınırsız özgürlük mü tanınmalı? Yoksa kendini kontrol etmeyi ve bebeğin yaşama iyi bir başlangıç yapmasını sağlamak çevreyle uyumlu olmayı öğrenmesi için muhteşem bir fırsattır. Merhaba Bebek, bu süreçte yeni anne baba olanların doğru adımlar atabilmesine yardımcı olmak için hazırlandı. Kitap, “Bebeklik döneminde iyi bir ebeveyn nasıl olunur?” sorusunu tüm ayrıntılarıyla yanıtlarken, içeriğindeki bebek gelişimi ve bebek bakımı bilgileriyle ebeveynlik konusunda özgüven duygusu kazandırmayı da amaçlıyor. Sinem kurallar koymaya başlamak mı gerekir?

Sinem
Olcay Kademoğlu, ebeveynliğe geçişte yaşanabilecek heyecan Merhaba Bebek'in devamı niteliğindeki bu kitapta, en yeni bilimsel verilere dayanarak oluşturduğu ve kaygılarla başa çıkma, eşler arası ilişkiyi bebekten sonra da olumlu şekilde sürdürme, bebekli kariyer sürecini dengeleme gibi yeni anne baba olanlar açısından zorlu olabilecek psikolojik süreçleri de çözmenin yollarını gösteriyor. ailelerle olan tecrübeleri sonucunda etkinliğini gözlemlediği çocuk yetiştirme stratejilerini paylaşıyor.
2 gün önce
asau, Annenin Rehberi başlıklı kitabın açıklamasını düzenledi

eski halini göster | yeni halini göster | değişimi göster

Bebeğin hayata iyi bir başlangıç yapabilmesi için bilinmesi gereken her şey bu kitapta! Bebeğin hızlı bir gelişim sürecinden geçtiği yaşamın ilk yılı, ebeveyn-bebek arasında sağlıklı bir bağın kurulması ve bebeğin yaşama iyi bir başlangıç yapmasını sağlamak için muhteşem bir fırsattır. Merhaba Bebek, bu süreçte yeni anne baba olanların doğru adımlar atabilmesine yardımcı olmak için hazırlandı. Kitap, “Bebeklik döneminde iyi bir ebeveyn nasıl olunur?” sorusunu tüm ayrıntılarıyla yanıtlarken, içeriğindeki bebek gelişimi ve bebek bakımı bilgileriyle ebeveynlik konusunda özgüven duygusu kazandırmayı da amaçlıyor. Sinem Olcay Kademoğlu, ebeveynliğe geçişte yaşanabilecek heyecan ve kaygılarla başa çıkma, eşler arası ilişkiyi bebekten sonra da olumlu şekilde sürdürme, bebekli kariyer sürecini dengeleme gibi yeni anne baba olanlar açısından zorlu olabilecek psikolojik süreçleri de çözmenin yollarını gösteriyor.
2 gün önce
asau, Suç Sarayı başlıklı kitabın edisyon detaylarını düzenledi

ISBN düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali 9786054455492
Yayınevi düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali Destek Yayınları
Yayın yılı düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali 2011
Yayın ayı düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali Haziran
Sayfa Sayısı düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali 244
Format düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali boş
Dil düzenlenmiş, eski hali boş, yeni hali Türkiye Türkçesi
1 ay önce