yetkiliservis

Detayları:  Yetkili Servis
515 takip ettiği ve 25 takip edeni var. 24 değerlendirme yapmış.

Son Aktiviteler

yetkiliservis, kafamdakiviziltilar adlı üyeyi takibe aldı.
kafamdakiviziltilar

Bazı kitaplar, bazı insanlardan daha gerçek...

Bazı kitaplar, bazı insanlardan daha gerçek...

4 yıl, 2 ay önce
yetkiliservis, dylanduchovny adlı üyeyi takibe aldı.
4 yıl, 8 ay önce
yetkiliservis, kanserkedi adlı üyeyi takibe aldı.
kanserkedi

Bir öğretmen.

Bir öğretmen.

4 yıl, 8 ay önce
yetkiliservis, çokdüşünür adlı üyeyi takibe aldı.
çokdüşünür

”Ben böyleyim işte!” dedi. “Ben garip bir kadınım… Benimle ahbaplık
etmek isterseniz birçok şeylere tahammüle mecbur kalacaksınız… Çok manasız kaprislerim, birbirine uymaz saatlerim vardır… Hulasa arkadaş olduğum kimseler için pek müziç ve anlaşılmaz bir mahlukum…” Sonra kendini bu kadar fenaladığna kızmış gibi keskin, adeta kaba bir sesle ilave etti:
“Ama keyfiniz isterse… Kimseye ihtiyacım yok… Kimseye minnettar olmak, kimsenin dostluğunu, lütfunu istemek niyetinde değilim… İsterseniz…”

”Ben böyleyim işte!” dedi. “Ben garip bir kadınım… Benimle ahbaplık
etmek isterseniz birçok şeylere tahammüle mecbur kalacaksınız… Çok manasız kaprislerim, birbirine uymaz saatlerim vardır… Hulasa arkadaş olduğum kimseler için pek müziç ve anlaşılm... tümünü göster

4 yıl, 10 ay önce
yetkiliservis, ikram34 adlı üyeyi takibe aldı.
ikram34

yüzeysel öfkelerimden sıyrılmaya çalıştığımdan beri, derinliğinden ürkmez oldum evrenin, bilakis, indikçe derine, çırptıkça kanatlarımı, yüzdükçe sema’da daha derin nefes alıyor, daha içten geri veriyor ve evrene verilecek bir hesap bırakmıyorum sinem’e. ne alacaklı oluyorum hayata karşı, nede borçlu hissediyorum..
üzülmekse üzülmek,
tebessüm ise tebessüm,
tadında mutluluklarım, biraz buruk hüzünlerim, üstü kalsın dediklerim derken..
insanlar görmese de çoğu zaman, dünya ona boyadığım gökkuşaklarını kuşanıp, dans ediyor kimi zaman gökkubbede bana teşekkür eder gibi, sevinir gibi, mutlu. üstelik içten içe değil, apaçık yapıyor bunu, bilmiyorum göreniniz var mı başını kaldırıp yeryüzünün leş halinden.. ama sema hala umut, sema hala direniş, sema hala hayat dolu.

yüzeysel öfkelerimden sıyrılmaya çalıştığımdan beri, derinliğinden ürkmez oldum evrenin, bilakis, indikçe derine, çırptıkça kanatlarımı, yüzdükçe sema’da daha derin nefes alıyor, daha içten geri veriyor ve evrene verilecek bir hesap bırakmıyorum sine... tümünü göster

4 yıl, 11 ay önce
yetkiliservis, TheVoice adlı üyeyi takibe aldı.
TheVoice

Çok tuhaf bir insanım ben. Hava bana sakin olduğunu söylediğinde hiç düşünmem atarım sahile kendimi ve oturur bir olurum o günün kitabıyla.
Bazende doğa çağırır kucağına. O zaman da hiç düşünmem ve alır giderim başımı otururum doğanın sunduğu bir ağaç altına. Kimseyi umursamam okuyunca , zaten kimselerinde beni umursamasını beklemem.
Lakin bazen insanlar da çağırır sunağına. O zaman bir tereddüttür alır beni. Ne kadar yanlış gibi gözüksede rahatça aktarabilirim bunu ; mutluluğu aramam insanlarda , varsa elimde kitabım mutluyumdur ben :)

Çok tuhaf bir insanım ben. Hava bana sakin olduğunu söylediğinde hiç düşünmem atarım sahile kendimi ve oturur bir olurum o günün kitabıyla.
Bazende doğa çağırır kucağına. O zaman da hiç düşünmem ve alır giderim başımı otururum doğanın sunduğu bir a... tümünü göster

4 yıl, 11 ay önce
Daha Fazla Göster

yetkiliservis şu an ne okuyor?

yetkiliservis şu anda kitap okumuyor.

Favori Yazarları (0 yazar)

Favori yazarı yok.