Satıgül Yüksek

kütüphaneci
Detayları:  Satıgül Yüksek (@gulunkitapligi), İstanbul, 44 yaşında, Kadın
İlgi Alanları:  https://instagram.com/gulunkitapligi/
243 takip ettiği ve 108 takip edeni var. 337 değerlendirme yapmış.

Mesaj Panosu

gokceelmas

gokceelmas: mucizeydi zaten kitabını da okumanı tavsiye ederim.

3 yıl, 4 ay önce gönderildi

Son Haberler

Satıgül Yüksek bir değerlendirme yaptı.
İki Entrika Bir Düğün - İsmail

10

Artık, böyle bir mahalle ve böyle sıcak insanlar kaldı mı bilmiyorum ama olsa ne güzel olurdu, sevgileri, öfkeleri, kızgınlıkları, dedikoduları ,samimi diyalogları ile sıcacık karakterlerden oluşan, insanı kahkahalara boğan harika bir kurgu sizi bekliyor :)

Mahallenin yakışıklı ağır abilerinden minübüs şöförü İsmail ile yan eve yeni taşınan ailenin üniversite öğrencisi kızları İnci arasında tesadüflerle ve yanlış anlamalarla başlayan bir aşkın, tamamen kontrolsüz bir şekilde evliliğe doğru yol almasını okuyoruz, aileler gerçekten bir alem, özellikle İsmail'in bir annesi var ki evlere şenlik, aslında hepimizin evinde olan annelerin kopyası :)

Hiç söylenmemiş sözler, ağızdan ağıza dolaşıp başka hallere büründükçe, gençler işin içinden çıkamıyor, aileler devreye girince kimse gerçekleri, yani aralarında bir şey olmadığını itiraf edemiyor, olaylar büyüdükçe İsmail, aramızda bir şey olmasa da adı benimle anılan bir kızı yarı yolda bırakamam erkekliğe sığmaz derken, İnci adı kötüye çıkacak diye ailesine bir şey diyemiyor, tüm bu karmaşanın ortasında birbirlerinden kurtulmanın yollarını ararken farkında olmadan daha da yaklaşıyorlar ve tatlı bir aşk başlıyor, birbirleriyle didişmeleri,ailelerin evlilik heyecanına ayak uydurmaya çalışmaları,konu komşunun dedikodusu derken her satırında eğlendim, özellikle İsmail harika bir karakterdi :)

Artık, böyle bir mahalle ve böyle sıcak insanlar kaldı mı bilmiyorum ama olsa ne güzel olurdu, sevgileri, öfkeleri, kızgınlıkları, dedikoduları ,samimi diyalogları ile sıcacık karakterlerden oluşan, insanı kahkahalara boğan harika bir kurgu sizi bekl... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 1 gün önce
Satıgül Yüksek bir kitabın adını düzenledi.
Günahkar - Yedi Aşiret Serisi 1

Sancar Kahraman’a göre oğlu doğuştan günahkârdı.
İhanetiyle kalbini buza çeviren karısının günahları, güzelliğiyle göz kamaştıran oğlunun tenine, ruhuna işlenmişti. Bu yüzden onu Urfa’dan, topraklarından sürgün etti.

Savaş Kahraman, yıllar sonra geri döndüğünde babası ölüm döşeğinde kendi cehennemine gözlerini yummak üzereydi. Ona kalansa yıllardır hapsolduğu koca bir yalnızlık, yönetmek zorunda kaldığı bir aşiret, büyük bir servet ve güç olacaktı.
Peki babasının bağlı olduğu Yedi Aşiret onu kabullenebilecek miydi? Savaş, kardeşi için döndüğü topraklarda kimlerle mücadele edecekti?
Gördüğü an âşık olduğu, kalbindeki buzları kırmayı başaran güzeller güzeli Rojda Kurt’un kendisine yasak olduğunu öğrendiğinde ne yapacaktı? Onun için adına yaraşır bir mücadele mi verecekti? Yoksa sevdasını kalbine mi gömecekti?
Bir yanda kardeşini bulmak için döndüğü konakta etrafını saran kabuslar, diğer yanda meftun olduğu kadın…
“Tek bir dokunuş, tek bir söz yeterdi kalplerini aşkla kavuşturmaya. Zira yaralıydı adam ve kadın, onun dermanı olduğunu göremeyecek kadar kördü.”
Aşk; günahsızdır.(Tanıtım Bülteninden)

Sancar Kahraman’a göre oğlu doğuştan günahkârdı.
İhanetiyle kalbini buza çeviren karısının günahları, güzelliğiyle göz kamaştıran oğlunun tenine, ruhuna işlenmişti. Bu yüzden onu Urfa’dan, topraklarından sürgün etti.

Savaş Kahraman, yıllar sonra ... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 1 ay önce
Satıgül Yüksek bir kitabın adını düzenledi.
Asil Aşk (Royally 2)

TUTKU VE ARZU DOLU,
ASİL BİR AŞK HİKÂYESİ!

Skandallarıyla ünlü Prens Henry, hiç beklemediği bir anda, kral adayı olmanın sorumluluğuyla yüzleşir. Abisi Nicholas’ın aşkı için tahttan vazgeçmesi, onu veliaht haline getirmiştir ama Henry buna hiç de hazır değildir.

Onun ilgi alanına kral olmaktan çok partiler, kadınlar ve seks girmektedir...

Kraliçe Lenora ise bu duruma bir son vermeye kararlıdır. Çareyi, tek başına kalıp kendini toplayabilmesi için torununu kısa bir tatile göndermekte bulur.

Ancak Henry’nin Amerikalı bir televizyon yapımcısıyla yaptığı anlaşma, Kraliçe’nin fazla iyimser olduğunun kanıtı gibidir.

Henry’nin altına imza atmayı düşündüğü yeni bir skandal vardır:

Mükemmel Çift programının Kraliyet Ailesi versiyonu…
Prens tarafından seçilmek için çırpınan yirmi genç, güzel, asil kadın... Ve elbette eğlence, seks, çılgınlık...

Oysa Henry’nin hesaba katmadığı biri vardır:Sarah Mirabelle Zinnia Von Titebottum

Sade, kibar, utangaç ama güçlü bir kadın olan Sarah, Henry’nin hayatına yepyeni bir soluk katar.
GERÇEK SEVGİNİN GÜCÜ PRENS HENRY’Yİ YOLA GETİRMEYE YETECEK MİDİR?

TUTKU VE ARZU DOLU,
ASİL BİR AŞK HİKÂYESİ!

Skandallarıyla ünlü Prens Henry, hiç beklemediği bir anda, kral adayı olmanın sorumluluğuyla yüzleşir. Abisi Nicholas’ın aşkı için tahttan vazgeçmesi, onu veliaht haline getirmiştir ama Henry buna hiç d... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 2 ay önce
Satıgül Yüksek bir kitabın adını düzenledi.
Asil Teklif (Royally 1)

“Kesinlikle Emma Chase’in en iyi kitabı! Okuduğum en ateşli ve komik aşk hikâyesi.”
Katy Evans

Nicholas Arthur Frederick Edward Pembrook, Wessco Prensi, kraliyetin en ateşli vârisi, insafsızca yakışıklı ve fena halde kibirli; gerçi, ama tabii insanlar sürekli önünüzde eğilirken alçakgönüllü olmak biraz zordur tabii.
Fakat karlı bir Manhattan gecesinde prens, önünde eğilmeyen hatta bununla da kalmayıp yüzüne turta fırlatan bir kadınla tanışır. İstediği her şeyi anında elde etmeye alışkın Nicholas, bu esmer güzelin turtası kadar lezzetli olup olmadığını öğrenmeyi kafasına koyar. Ama vâris olmak kolay değildir, kraliyet tacı mı
yoksa bir kadının sonsuz aşkı?

“Bu modern aşk masalı kalbimi kazandı. Seksi, komik. Bağımlısı oldum. Emma Chase en iyisi.”
Corinne Michaels

“Asil Teklif çok tutkulu ve şaşırtıcı derecede romantik. Tabii Chase’in zeki mizahi üslubuyla birlikte. Elimden bırakamadım.”
Kristen Callihan

“Kesinlikle Emma Chase’in en iyi kitabı! Okuduğum en ateşli ve komik aşk hikâyesi.”
Katy Evans

Nicholas Arthur Frederick Edward Pembrook, Wessco Prensi, kraliyetin en ateşli vârisi, insafsızca yakışıklı ve fena halde kibirli; gerçi, ama tabii ... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 2 ay önce
Satıgül Yüksek bir değerlendirme yaptı.
İnsanoğlu Ayağa Kalk

10

Bu konuların her zaman önemli ve gerçeğin ta kendisi olduguna inanan biri olarak tamamen açık bir bilinçle okunması gereken özel bir kitap olduğunu düşünüyorum, maalesef yazarın türkçeye çevrilmiş tek kitabı, içeriğinde çok fazla konu var, bir kaç örnek vermek gerekirse ki daha fazla konu ve detay kitabın içeriğinde mevcut.

Ay'ın gerçekte ne oldugu ve aya bahsedilen tarihten çok daha önce daha gelişmiş araçlarla gidildiğinden ve bunların arkasında nazi bilim adamlarının olduğundan söz ediliyor, hatta ayın içinde nelerin olduğu ve kimlerin yaşadığı da çok önemli bir konu.

Kitlesel zihin kontrolü, iklim değişikliğinin tamamen uydurma bir senaryo olduğu .

İlluminati örgütü ile ilgili çok detaylı bilgiler ve ailelerin soylarının nerelere dayandığı dinlerin ve sembollerin anlamları.. İlluminati nin bir kuruluşu olan Fabian cemiyeti ve üyelerinden bahsediliyor hatta tanıdık bir kaç yazar ismi de geçiyor.. Tarihte bahsi geçen vampirlerin aslında sürüngen Irklar olduğu ve gerçekten de insan kanı içtikleri ve bunun nedenlerini anlatıyor.

Kazıklı Voyvoda dan ve onun soyunun nerelere dayandığından Dracula isminin hangi kökenden geldiğinden de bahsediliyor.. İnsanları manipule eden kötü niyetli Daraco yıldız kümesi varlıkları ve diğer sürüngenlerin insanlar üzerinde yaptıkları deneyler, soylarını nasıl devam ettirdikleri, ve tüm dünyanın sürüngen ırklar tarafından yaratılan hibrid soylar tarafindan nasıl yönetildiği ve insanlar üzerindeki müdahaleleri kontrol altında tutmaları ve daha fazlası.

Sürekli bahsedilen grilerin sürüngen ırk tarafından nasıl yaratıldığı.. Kraliyet ve aristokrat aileler için kullanılan Mavi Kan teriminin açılımı.. Dünya'da bulunan sürüngen - insan yeraltı üsleri ve mağara şehirleri ki en çok ABD de bulunuyormuş ve bu üslerde çalışan işçilerin anlattıkları çok önemli olaylar var, mesela Denver Havaalanı bire bir yeraltı üssü paravanıymış

Dulce gibi yeraltındaki askeri üslerde yaratılan hibridlerden bahsediliyor .... Kitlelerin mikroçiplenmesi, zihnin çiplenmesi, mikroçipli kimyasal puskürtme, yani chemtrails dan ve daha bir çok konudan bahsediyor...

Bu konuların her zaman önemli ve gerçeğin ta kendisi olduguna inanan biri olarak tamamen açık bir bilinçle okunması gereken özel bir kitap olduğunu düşünüyorum, maalesef yazarın türkçeye çevrilmiş tek kitabı, içeriğinde çok fazla konu var, bir kaç ör... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 2 ay önce
Satıgül Yüksek kitabı diğer baskılarıyla birleştidi.
Sıfır (Vincent Serisi #1)


Dünyaya ilk kez gözlerimi açtığımda günahsız bir bebektim, ikinci kez açtığımda ise sevgiye yabani bir kız çocuğu. Babasının göğsünü deşip kalbini yaraladığı küçük kız çocuğuydum. Bilmeden herkese düşman, bir o kadar herkese muhtaçtım. Ben onun gözlerine bakana dek hiç kimseydim.
(Tanıtım Bülteninden)


Dünyaya ilk kez gözlerimi açtığımda günahsız bir bebektim, ikinci kez açtığımda ise sevgiye yabani bir kız çocuğu. Babasının göğsünü deşip kalbini yaraladığı küçük kız çocuğuydum. Bilmeden herkese düşman, bir o kadar herkese muhtaçtım. Ben onun göz... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 2 ay önce
Daha Fazla Göster

Satıgül Yüksek şu an ne okuyor?

tüm güncellemelerine git

Kütüphanesinden Seçmeler

Tutsak (Gölge Varlıklar #3)
Lydia (In the Company of Killers #7)  Katiller Çetesi #7
Hissiz
Evcilik Oyunu
Günahkar 2
Sessizlik Senfonisi
Mat
Leyla Fırtınası
Asıl Adı Atiye
Hüzün Yağmurları
İki Renk Aşk
Dost Kurtaran
Asil Aşk  (Royally 2)
Kara Kurt - Katiller Çetesi #5
Katran Karası
Bırakma Ellerimi
Gecenin Kanatları ( Nightwing Serisi, #1-3 )
Genç Patron - Aşkla Seven Adamlar 1
Kum Taneleri (Aşkın Sen Hali #1)
Şah ( Şah-Mat Serisi 1)
Yabancı
Sempre (Sempre,#1)
Daima Aşk Kazanır
Çalıntı Kalp
Melekler Zamanı
Yüreğim Şam’da Kaldı
Sözleşme - 2
Gül ve Avcı
Kan Kırmızı
Kurtarıcım Bir Psikopat
Yakın Mesafe (FBI/US Attorney, #2)
Tutku'nun Savaşı
Ken'an Diyarı
Beni Yarına Bırakma
Kozmik Dokunuş In Vıtro

Favori Yazarları (43 yazar)

lemariz müjde albayrak
öykü odabaş
deniz erbulak
tüm favori yazarları

Çözdüğü Testler (14 tane)

tüm quiz cevapları

Liste Oyları (0 liste)

Satıgül Yüksek, liste oylamamış.

Takip Ettikleri (243 kişi)

tüm takip ettikleri

Takip Edenler (108 kişi)

tüm takip edenler

Katıldığı Gruplar (tüm gruplar)

Satıgül Yüksek, hiç bir gruba katılmamış.

Okuma Güncesi (tümü)

Rüzgar Çanı
Okumuş
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
Ben Böyleyim (The Wallflowers, #2)
Okumuş
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
Vampir Akademisi (Vampir Akademisi, #1)
Okumuş
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
Sevdanın Külleri
Okumuş
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
30 Yaşındaysanız Hayat Gerçekten Zor
Okumuş
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
Jacob (Gece Gezginleri #1)
Okumuş
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
Deli Mavi
Okuyor İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz