İremoz

Detayları:  Bursa,
13 takip ettiği ve 12 takip edeni var. 19 değerlendirme yapmış.

Son Aktiviteler

İremoz okumuş bitirmiş.
Çi

Hayat, insanın kendi potansiyeline ulaşabilmesi için dikkatle, incelikle, muhteşem bir zekâyla dizayn edilmiştir. Yapman gerekeni yapamıyorsan, olamıyorsan, doğamıyorsan hayat çok acıtır, anlaman için hırpalar, yorar. Seni sen yapabilmek için ne gerekirse yapmaya hazırdır.

Asla rahat bırakılmazsın.
Öylesine, anlamsız varolmazsın.
Mutluluğa saklanamazsın.
Öyleyse acına sahip çıkmalısın!
Çünkü acı, bilginin bedene inmesidir.
Bilgiyi bedene indirmeli, olman gereken şeye dönüşmelisin.

Bu kitap 'kendine gelmek' için burada olduğunun farkına varabilenlere yazıldı. Fi ile çıkılan yolculuğun tek durağıdır Çi. Sadece farkındalığa giden, değiştiren, mutlaka geliştiren bir yoldur bu ama sunduğu seks, macera, intikam, ihtiras sizi aldatmasın, zordur.

Hayatı değil sistemi yaşadığımızı fark edenler, harakete geçmek için işaret bekleyenler, umursamayanlara karşı umursayanlar, hissedemeyenlere karşı hissedenler adına ve kendi tekamülünde kaybolmuşlar için yazılmış, dengeye adanmıştır. Hayat harekete geçen herkesi varması gereken yere götürür.
(Tanıtım Bülteninden)

Hayat, insanın kendi potansiyeline ulaşabilmesi için dikkatle, incelikle, muhteşem bir zekâyla dizayn edilmiştir. Yapman gerekeni yapamıyorsan, olamıyorsan, doğamıyorsan hayat çok acıtır, anlaman için hırpalar, yorar. Seni sen yapabilmek için ne gere... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 4 yıl, 6 ay
İremoz, zeynepsener adlı üyeyi takibe aldı.
4 yıl, 6 ay
İremoz bir değerlendirme yaptı.
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 4 yıl, 6 ay
İremoz bir değerlendirme yaptı.
İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 4 yıl, 6 ay
İremoz okumak istiyor.
Gazi ve Fikriye

Mustafa Kemali, karşılık beklemeden, yürekten, yalnızca O olduğu için seven tek kadın Fikriye... Milli mücadelede her zaman onun yanında olmasa da, desteğini hep hissettiren Fikriye... Ne yazık ki Fikriyenin, bu içten sevgi karşılığında elde edebildiği tek şey büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Hıfzı Topuzun bu tarihsel romanında, Mustafa Kemal ile Fikriyenin tanışmaları, ilişkilerinin bilinmeyen yönleri ve Fikriyenin trajik sonu sürükleyici bir dille anlatılıyor.

Mustafa Kemali, karşılık beklemeden, yürekten, yalnızca O olduğu için seven tek kadın Fikriye... Milli mücadelede her zaman onun yanında olmasa da, desteğini hep hissettiren Fikriye... Ne yazık ki Fikriyenin, bu içten sevgi karşılığında elde edebildi... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 5 yıl, 8 ay
İremoz okumak istiyor.
Özgürlüğe Kurşun

Türkiyede gazeteci-yazar kıyımı 98 yıl önce Hasan Fehmiyle başlatıldı. 1909dan bu yana 61 gazeteci öldürüldü. Bu onurlu insanlar, özgür düşünceyi baskı altında tutmak isteyen Ortaçağ zihniyetinin kurbanı oldular.Hıfzı Topuz Özgürlüğe Kurşunda, II. Meşrutiyetin ilk yıllarında sokak ortasında vurulan namuslu gazetecileri ve bu ilk cinayetleri örgütleyen dönemin derin devletini, ayrıca yıllar sonra İzmirde Atatürke yapılan suikastın perde arkasını anlatıyor.

Türkiyede gazeteci-yazar kıyımı 98 yıl önce Hasan Fehmiyle başlatıldı. 1909dan bu yana 61 gazeteci öldürüldü. Bu onurlu insanlar, özgür düşünceyi baskı altında tutmak isteyen Ortaçağ zihniyetinin kurbanı oldular.Hıfzı Topuz Özgürlüğe Kurşunda, II. Me... tümünü göster

İşlemler için giriş yapınız veya kayıt olunuz
· 5 yıl, 8 ay
Daha Fazla Göster

İremoz şu an ne okuyor?

Limon Yapraklarının Kokusu

%0

Favori Yazarları (8 yazar)

Favori yazarı yok.