Didem, 91 adet değerlendirme yapmış.  (1/13)
« geri  
Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum
Nana
Özgür Olma Cesareti
Arkadaş
Arkadaş

9

Panait İstrati'nin anlatımı, hem fazlasıyla tasvir dolu hem de sıkmıyor aslında. Sokak Kızı kitabından sonra okuduğum ikinci kitabıydı ama konu bütünlüğünü kaybetmemesi ve sonuna dek merak ettirmesi hoşuma giden bol tasvir anlatımları yaparken sıkmayan nadir yazarlardan biri bence...

Öksüzler Treni
Öksüzler Treni

10

Yazarın anlatımı kitabın son sayfasına dek heyecanla sürükleyen bir anlatımdı. Son sayfasına dek sıkılmadığım nadir kitaplardan biri oldu Öksüzler Treni. Birçok sayfada duygulandım birçok sayfada da mutlu oldum. Vivian ve Molly'nin hikayeleri bir zaman sonra birbirine karışır gibi oldu ve bu kimin hikayesi idi diyebileceğim bir yere doğru ilerledikçe de daha heyecan verici hal aldı. Birden fazla karakterin hayatını birarada anlatan romanlar arasında okuduğum en ilginç anlatıma sahip kitaptı. Bu kitaba sadece bu anlatımı için bile şans verilebilir. Benim favori kitaplarım arasına girdi... :)

İyimser
İyimser

9

Sürpriz sonlu ama okuması eğlenceli bir kitaptı. Beklentimi kendi adıma büyüttüğüm ama okurken çok fazla not alip ilham aldığım bir kitap oldu benim için. Sürpriz sonuna rağmen iyimserlik adına dediklerinin çoğu doğru idi benim için... :)

Yeni Moda Turuncu
« geri