Etiketler (düzenle)

Henüz etiket eklenmemiş.

Kullanıcı Araçları

Hayalimdeki Ten (düzenle)

(düzenle)


Kitap Açıklaması (düzenle)

Kitabın sayfaları arasına hapsolmuş Áedán, artık bin yıllık lanetten kurtulmuştur ve aklındaki tek şey, kanlı ritüeli gerçekleştirip kitabın karanlık gücünü sonsuza dek geride bırakmaktır.

Gün, Öcünü Almak İçin Pusuda Bekleyen Druıdin Günü

Fennore Kitabı, kurbanlarının kulaklarına fısıldayacak ve onları kendine çekecek. Tüm duygularını, kalbinin derinliklere gömmüş olan Áedán, güzel Meaghan ile birlikte yeniden aşk kıpırtıları hissetmeye başlayacak ve aralarındaki çekim tehlikeli bir boyuta ulaşacak.

Yakışıklı Áedán, bu güzel kadının karşısında zayıflık gösterip görevini unutacak mı yoksa onu da karanlık emellerine alet edecek mi?

Kitabın sayfaları arasına hapsolmuş Áedán, artık bin yıllık lanetten kurtulmuştur ve aklındaki tek şey, kanlı ritüeli gerçekleştirip kitabın karanlık gücünü sonsuza dek geride bırakmaktır.

Gün, Öcünü Almak İçin Pusuda Bekleyen Druıdin Günü

Fennore Kitabı, kurbanlarının kulaklarına fısıldayacak ve onları kendine çekecek. Tüm duygularını, kalbinin derinliklere gömmüş olan Áedán, güzel Meaghan ile birlikte yeniden aşk kıpırtıları hissetmeye başlayacak ve aralarındaki çekim tehlikeli bir boyut... tümünü göster

Baskı Bilgileri (düzenle)

424 sayfa

Eylül 2013 tarihinde , Sonsuz Kitap tarafından yayınlandı


Kitabın Ana Karakterleri(düzenle)

Kitaba karakter eklenmemiş ...

İlgili Kitaplar

3.5 puan (2 kişi)
6 okumuş, 5 okumak istiyor, 0 okuyor

8.5 puan (2 kişi)
8 okumuş, 6 okumak istiyor, 0 okuyor

7.0 puan (5 kişi)
10 okumuş, 6 okumak istiyor, 0 okuyor

8.0 puan (4 kişi)
8 okumuş, 5 okumak istiyor, 0 okuyor

8.4 puan (11 kişi)
15 okumuş, 3 okumak istiyor, 0 okuyor

7.4 puan (5 kişi)
6 okumuş, 4 okumak istiyor, 0 okuyor

8.6 puan (12 kişi)
17 okumuş, 4 okumak istiyor, 0 okuyor

7.8 puan (9 kişi)
14 okumuş, 7 okumak istiyor, 0 okuyor

7.0 puan (5 kişi)
12 okumuş, 2 okumak istiyor, 0 okuyor

Şu An Okuyanlar

Okumuşlar

Okumak İsteyenler

Takas Verenler

Burda insan yok
bste mucdem Özdenak Kayla_Oz hafize hulyami FaMe KÖSE Kitap tutkunu keskinek nrchn suyeşili cuburcu seyma t_ Axelia direneylem
15 kişi
ranayıldız hulyami Carpe_Diem Only Ebru Ersürmeli şahende eslaa16 menilsa pervin_7_8 SiHiRLi_PeRi aygn_yldz
11 kişi
Burda insan yok

Değerlendirmeler

değerlendirme
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
6 puan

Sonunda bitirebildim. Yayın evine bu serinin aralıklarını bu kadar uzun tuttuğu için çok kızgınım.
Seri çok güzel bir seri ama olaylar o kadar karmaşık gibi özellikle serinin 4.kitabı Hayalimdeki Ten'i okurken olayların içine bir türlü giremedim.
Kitabın o güzel İrlanda Mistizmi havası serinin başlarında çok güzel idi.Yinede çok güzel bir seri ama bu serinin arka arkaya okunması gerekiyor bence.Vaktim olduğunda bu seriyi yeni baştan okuyacağım.
Serinin son kitabının kurgulamasını değişik buldum sanırım bir 50-70 sayfa kitaba ısınmaya çalıştım.Fakat hikaye bende yarım kalmışlık hissi uyandırdı. Sanki tam bitmedi hikaye..Beşinci kitap gelebilir diye düşünüyorum.Lanetli Fennore Kitabının yaratıcısı ve Karanlık Druidi Aedan ile Meaghan Ballagh'ın hikayesi idi. Fennore Kitabının içindeki süre gelen bin yıllık tutsaklıktan kurtulan Aedan'ın savaşı yine içine tutsak olmamak idi Meaghan ise kendi zamanına dönme derdinde idi. Büyük annesi hakkında ki bir takım gerçekleri öğrenirken bu çıkmazdan kurtulmaya çalışıyordu.
Daha önceki hikayelerden de tanıdığımız Jamie,Kyle,Eammon vardı hikayede ki onlarda kitapda tutsak onlarda kurtulmuşlardı. Fakat kitabın kontrolü içinde hapis olan Cathan'ın kontrolüne geçmiş Aedan'ın gücü kalmamıştı. Binlerce yıl önce sevdiği kadın için yarattığı bu kitabın içine yine sevdiği kadın yüzünden hapis olması ve Meaghan'ın onu bu kitapdan kurtarması derken Meaghan'ın bu seride geçen diğer kadınlar gibi sıra dışı gücü vardı.
Bu da kalplerden geçenleri okumak,hissetmek idi. Aedan'ın çok kötü olduğuna herkes inanırken o Aedan'ın yüreğinin güzel olduğuna kötü olmadığına inanıyordu. Aedan tamamen özgür olmayı ve insan olabilmeyi isterken hiç ummadığı anda ona Meaghan ile gelen ikinci şansı değerlendirebilecek miydi?.
Kurgusu güzel olan bir kitap idi.Ama serinin ilk iki kitabı çok daha güzeldi. Bence bu seri üçüncü kitapda bitmeli idi.
Birde seri başından sonuna kadar maalesef olabilecek en kötü kapaklar kullanıldı.Orjinal kapakların kullnımaması bir yana bu kadar zevksiz seçimler nasıl yapıldı anlayabilmiş değilim. En kötü kapak en son kapak idi. fantastik İrlanda Mistizmi ile bezeli bir seri çıkarıyorsunuz bu kadar kötü kapakları nasıl yakıştırıyorsunuz anlayabilmiş değilim.Allahtan çeviriler kötü değildi hatasız değildi tabii..Çevirmen farkındalık kelimesini çok seviyordu sanırım bol bol kullandı tüm seri boyunca.
Yinede eğer İrlanda Mistizmi,Aşk,macera kitaplarından hoşlanıyorsanız bu seriyi tavsiye ederim...


Mists of Ireland (irlanda Mistizmi Serisi)
1. Haunting Beauty (2009) Hayalimdeki Aşk
2. Haunting Warrior (2010) Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım
3. Haunting Desire (2011) Hayalimdeki Arzu ve İhtiraslar
4. Haunting Embrace (2011) Hayalimdeki Tenhttp://hulyami.blogspot.com.tr/2014/02/hayalimdeki-ten-erin-quinn.html

4 yıl, 2 ay önce
Puan : hepsi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Değerlendirme Zamanı: en yeni | en eski