Bikini Mevsimi (düzenle)

(düzenle)


Kitap Açıklaması (düzenle)

"Bikini Mevsimi, bir kadının umutları, beklentileri ve hayatını dolduran her türlü sevgiyle ilgili gerçekleri anlatıyor. Ustalıkla kaleme alınmış, bir çırpıda okuyacağınız bu hayat dolu, eğlenceli romanı kaçırmayın."

Erin Merritt düğün planları yapmak için göl kenarındaki memleketi Heart Lake'e döner. Ancak sürekli çocukluk aşkıyla karşılaşıp durunca, "Acaba yanlış adamla mı evleniyorum?" diye düşünmeden edemez. Daha da kötüsü, stresten kendini yemeğe verir ve gelinliğine sığamaz.

Böylece Erin, Angela, Megan ve Kizzy ile birlikte Yemek Kulübü'nün yerine Bikini Diyet Kulübü'nü koymaya karar verir. Bu dört kadın, yaza kadar bikinilerine sığacaklarına dair kendi aralarında bir anlaşma yaparlar ve bu anlaşma hayatlarını tamamen değiştirir. Arkadaşlarının yardımıyla Angela evliliğinin parçalanması korkusuyla baş eder. Megan kendine saygı duymak konusunda yaşadığı sorunlarıyla yüzleşir. Kizzy kocasının diyetini sabote etmesine engel olmaya çalışır. Erin de aşk hakkında bazı önemli gerçekler öğrenir.

Şezlongunuza uzanıp kendinize karşı dürüst olmanızı ve kalbinizin sesini dinlemenizi teşvik edecek bu eğlenceli, ilham verici romanın tadını çıkarın.

"Bikini Mevsimi, bir kadının umutları, beklentileri ve hayatını dolduran her türlü sevgiyle ilgili gerçekleri anlatıyor. Ustalıkla kaleme alınmış, bir çırpıda okuyacağınız bu hayat dolu, eğlenceli romanı kaçırmayın."

Erin Merritt düğün planları yapmak için göl kenarındaki memleketi Heart Lake'e döner. Ancak sürekli çocukluk aşkıyla karşılaşıp durunca, "Acaba yanlış adamla mı evleniyorum?" diye düşünmeden edemez. Daha da kötüsü, stresten kendini yemeğe verir ve gelinli... tümünü göster

Baskı Bilgileri (düzenle)

Karton Cilt , 311 sayfa

Mayıs 2011 tarihinde , Derin Kitap tarafından yayınlandı


ISBN
978-605-5561-29-1

Kitabın Ana Karakterleri(düzenle)

Kitaba karakter eklenmemiş ...

İlgili Kitaplar

8.1 puan (11 kişi)
21 okumuş, 17 okumak istiyor, 0 okuyor

8.7 puan (10 kişi)
13 okumuş, 18 okumak istiyor, 0 okuyor

9.0 puan (10 kişi)
19 okumuş, 13 okumak istiyor, 0 okuyor

8.3 puan (12 kişi)
24 okumuş, 14 okumak istiyor, 0 okuyor

8.6 puan (14 kişi)
20 okumuş, 10 okumak istiyor, 2 okuyor

7.0 puan (11 kişi)
23 okumuş, 11 okumak istiyor, 0 okuyor

8.7 puan (11 kişi)
17 okumuş, 17 okumak istiyor, 0 okuyor

7.0 puan (21 kişi)
33 okumuş, 15 okumak istiyor, 0 okuyor

8.4 puan (22 kişi)
33 okumuş, 25 okumak istiyor, 0 okuyor

8.4 puan (20 kişi)
27 okumuş, 20 okumak istiyor, 1 okuyor

Şu An Okuyanlar

Okumuşlar

Okumak İsteyenler

Takas Verenler

Burda insan yok
AyŞeGÜL DenizKızı ezgicik Hayata devam Kayla_Oz hayatpaylastikca serrose elroy GLY Carpe_Diem Colored Books rrana maviumut turuncusevmem elfossy Lady_Avy BlueBird LaLa nuralena çokdüşünür gizematasoy yamak payyaco dolunay_021 leylakce müde kır Boş Defter rrana42 kübra8992 pnr87 Burc_ claire Masum İnciler seccill Didem dilekakpınarkorkmaz asabibakire svgfyvz feniks
40 kişi
sLn ConvallariaMajalis boleyn_anne destinayd bucu90 NuRTeNcE aylingungor chiviyazisi suzangia ggülçin hulyami Hexe micef gzn0742 Kelebeğin Hisleri nill35 Canan pusechemistry mehtap gök beyzaaa gülser karataş denizbagce
22 kişi
Burda insan yok

Değerlendirmeler

değerlendirme
1 kişiden, 1 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
8 puan

Deniz kenarında okunmaya birebir .Hoşça vakit geçireceğiniz bir romantik komedi.Kilolarından yakınan dört arkadaş yaza yaklaşırken bikiniye sığma diyeti yapmaya başlarlar.Birbirlerini teşvik amaçlı ödül koyarlar.Bikini mevsimine kadar geçen süredeki aşk ilişkileri de sizi sürüklüyor.Bir bakıyorsunuz kitap bitmiş.Sonunda diyet tariflerinden de var.

5 yıl, 10 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
9 puan

bir türlü elimden bırakamadığım cinsten...kesinlikle eğlenceli :)

4 yıl, 6 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
4 puan

Tatilde ya da yatmadan önce vakit geçirmek için okunabilecek bir kitap.Bir şey kattiğı pek söylenemez ancak insanın içini ısıtan,eğlendiren yanının olduğunu söylemek mümkün.

5 yıl, 3 ay önce
0 kişiden, 0 kişi bu değerlendirmeyi beğenmiş
1 puan

BOŞ kitap.

5 yıl, 5 ay önce
Puan : hepsi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Değerlendirme Zamanı: en yeni | en eski