Kitap Tavsiyesi ve Fikir Alışverişi

Bazen elimizde birçok kitap oluyor ve hangisini okuyacağımıza karar veremiyoruz. Bazen de canımız bir kitap okumak istiyor ama bu kitabın ne olduğuna dair bir fikrimiz olmuyor. İşbu sebeple kurulan bu grupta, okuduğumuz kitaplar hakkında birbirimize yardımcı olabilir, okumak istediğimiz kitaplar hakkında fikir teatisinde* bulunabiliriz diye düşündüm.

* Hep cümle içinde kullanmak istemiştim buraya kısmetmiş.


Tür: Genel | Açılış, 28 Temmuz 2011
<< tüm tartışmalar

3. Üsküdar Sahaf Festivali

Tartışma Cevapları
« geri ileri »

1 ile 6 arası cevap gösteriliyor, toplam 6 cevap.
1 kişiden 1 kişi beğenmiş.

Bu sene 3. sü düzenlenecek Üsküdar Sahaf Festivaline ilk defa katılma imkanı buluyorum. Daha önce gidenler, gidecek olanlar, tavsiyelerinizi bekliyorum. Hangi sahaf daha uygundur, hangisinde daha bol çeşit var?

1 yıl, 6 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Sizin sayenizde öğrenmiş oldum şuan. Fırsat bulduğum ilk anda gideceğim. Şuan yardımcı olamıyorum size ama gider gitmez izlenimlerimi yazarım. Önceden giden varsa gerçekten birkaç tavsiye çok iyi olurdu.

1 yıl, 6 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

bende tavsiyelerinizi bekliyorum özellikle sahaflar içinde belki saçma gelebilir ama rahatsızlığımdan ötürü ikinci el ama az okunmuş daha temiz kitaplar satan sahaf arayışı içindeyim

1 yıl, 6 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Şu sıralar Ankara'dayım.İstanbul'da olsam kesin giderdim.Aradığım kitapları bulmak için uygun bir fırsat aslında.

1 yıl, 6 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

tavsiyeler gelmeden kendimi tutamadım ve gittim :D şimdi tavsiye isteyene verebilirim. :) öncelikle deniz kenarına kurulmuş olması ve bedava çay veriyor olmaları çok güzel. ama net söylemeliyim ki alan dar ve tıkış tıkış. birçok ssahafın fahiş fiyatlar istiyor olmasının yanısıra aradığınız çok tutulmayan kitaplarsa bütün sahafların bir arada olması çok büyü kolaylk. ve evet yeni kitaplar da bulunabiliyor. ama piyasa fiyatı tabi ki :)

1 yıl, 6 ay önce     
0 kişiden 0 kişi beğenmiş.

Cok pahaliydi.

1 yıl, 6 ay önce     
« geri ileri »
Bu gruba katıl!
Grup Kütüphanesi
Tüm Gruplar